Prekių katalogas

Guoliai, pagalvėlės augintiniams

 • Kaina 2295
  Kaina 2495
 • Keturkojis namuose – šeimininkas, bičiulis, patikėtinis, guodėjas? Greičiausiai, daugelis namuose auginančių gyvūnus sutiks, kad jiems tiktų kiekvienas iš minėtų vaidmenų. Na, o šeimininkai, savo ruožtu, stengiasi augintiniams užtikrinti kuo geresnes gyvenimo sąlygas: pradedant maistu bei komfortiška poilsio vieta ir baigiant žaidimais bei pramogomis. Guoliai augintiniams yra viena populiariausių prekių. Kokybiškas guolis užtikrins patogumą ir kokybišką poilsį Jūsų mylimam keturkojui. Jei ieškote naujo gulto, rinkitės mūsų asortimente.

  Į ką atsižvelgti, renkantis guolius ar pagalvėles augintiniams?

  Nusprendę įsigyti naują guolį savo augintiniui arba dovanai, pirmiausia turite atsižvelgti į tai, kokiam keturkojui guolio ieškote ir kokio dydžio yra gyvūnas. Žinoma, kiek didesnis guolis nepatogumų nesukels, tačiau jei nupirksite per mažą, keturkojui nebus patogu ir guolis gali likti neįvertintas.

  Kitas aspektas – medžiagos. Rinkitės gaminį, kuriam naudotos kokybiškos medžiagos, taip pat lengvai valomos.

  Galite rinktis ir spalvą, kuri geriausiai derės prie Jūsų interjero kolorito, jei nenorite, kad augintinio guolis labai išsiskirtų visumoje.

  Guoliai ir pagalvėlės naminiams gyvūnamsmūsų asortimente

  Jums siūlome kokybiškus, puikiai pasiūtus, tvirtus guolius keturkojams. Gaminiai skiriasi spalvomis, dizainu, forma, dydžiu. Naudojamas audinys yra minkštas, švelnus ir patogus gyvūnui, tad galite neabejoti, jog guolis taps viena iš mėgstamiausių keturkojo vietų namuose.

  Guoliai augintiniams turi AZO sertifikatus.

  Šioje prekių kategorijoje taip pat galite rinktis ir užtiesalą galinei automobilio sėdynei – efektyvi apsauga nuo šuns kailio ir kitų nešvarumų. Taip pat čia rasite specialų tualetą augintiniams su žolės dangos imitacija, antimikrobiniu pluoštu, puikiai sulaikantį nemalonius kvapus ir talpinantį net iki 4 litrų skysčių!

  Guoliai, pagalvėlės augintiniams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Kartais rasti norimą prekę augintiniui nėra taip lengva ir tenka apkeliauti net kelias pardavimo vietas. Tačiau to išvengti galite pirkdami internetu – efektyviai taupysite laiką ir rasite platų pasirinkimą. Mūsų e. parduotuvėje rinktis ir pirkti bus labai patogu bei greita. Visi guoliai, pagalvėlės bei kitos prekės turi aprašymus, todėl lengvai atrasite, kas geriausiai tinka Jums.