Prekių katalogas

Kačių nameliai, draskyklės

 • Kaina 69 
  Kaina 119 
  Kaina 119 
  Kaina 49 
  Kaina 49 
  Kaina 69 
  Kaina 99 
  Kaina 99 
 • Kiekvienas katino šeimininkas žino, kad kačių nameliai šiems augintiniams yra ne tik gyvenimo, bet ir pramogų vieta. Čia yra ir draskyklės, ir saugus prieglobstis nuo aplinkos, kai gyvūnui norisi privatumo, o taip pat galima smagiai karstytis ir prisiminti savo instinktus.

  Toks kačių namelis patiks ne tik katei, bet ir šeimininkui. Turėdamas savo erdvę namuose gyvūnas jausis saugus ir ramus, visada turės, ką veikti. Taip mažiau nukentės baldai ar kiti daiktai, katei kils mažesnis noras išdykauti. Draskyklė yra puikus užsiėmimas, užtikrinantis gerą katės fizinę ir emocinę būklę. Kačių nameliai pagaminti iš atsparių medžiagų, todėl galite nesibaiminti, jei augintinis drąsiai nagais kabinasi į laipiojimui skirtas dalis ar jas drasko. Speciali medžiaga turi patogią faktūrą, tad katinas gali patogiai užsikabinti, tačiau kartu nelieka matyti jokių žymių.

  Kačių nameliai namuose taip pat gali būti panaudojami ir kaip interjero detalė – juk stebėti žaidžiančius augintinius visada smagu. Kačių nameliai skiriasi savo dydžiu, todėl mažesnėse patalpose puikiai tiks žemesnis ir mažesni nameliai, o jei kambarys didelis – galite savo augintiniui suteikti kone dviejų metrų aukščio žaidimų erdvę. Kačių namelio spalvą galima derinti prie interjero, tačiau daugelis jų pasižymi universalia išvaizda ir spalvų palete, tad puikiai derės bet kokioje aplinkoje. O jei norite, kad namelis nebūtų toks matomas, galima jį statyti ir kambario kampe.

  Namelis katei reikalingas ne tik aktyviems žaidimams, bet ir smagiam poilsiui. Čia yra vieta, kurioje katės gali jaukiai nusnausti ar tiesiog tinginiauti. Tokia vieta itin reikalinga, jei namuose auginate ir kitų gyvūnų ar turite mažų vaikų, kurie gali trikdyti katės poilsį – savo namelyje gyvūnas bus nepasiekiamas ir saugus, todėl galės gerai pailsėti.

  Mūsų parduotuvės asortimente rasite įvairaus stiliaus kačių gaudyklių, kurios skiriasi savo dydžiu, spalvomis ir aukštų skaičiumi. Jei auginate iš tikrųjų aktyvią katę, rinkitės daugiau aukštų ir pramogų suteikiantį namelį, kuris tarnaus ne tik kaip draskyklė ar poilsio vieta, bet ir kaip ištisas kliūčių ruožas, kuris padės katei palaikyti gerą formą ir smagiai praleisti laiką.