Prekių katalogas

Žaislai augintiniams

 • Augintinio tualetas
  Kodas: L20120
  Kaina 1495
 • Jei turite namuose augintinį, tai puikiai žinote, jog žaislai būna skirti ne tik vaikams, bet ir mylimiems keturkojams. Daugelis jų turi bent po vieną savo žaisliuką. O pastarieji yra ne tik smagiam laikui, nes žaislai augintiniams turi kur kas daugiau reikšmės – tai gali būti motyvavimo priemonė, sporto ir fizinio aktyvumo priemonė, taip pat žaislas keturkojį gali nuraminti, pavyzdžiui, jam vienam likus dieną, kai šeimininkai darbe. Gyvūnams skirtų žaislų įvairovė labai didelė, tad neabejotinai atrasite tai, kas Jūsų augintinio poreikius atitiks geriausiai. Tiesa, ar žinote, į ką atsižvelgti renkantis?

  Į ką atsižvelgti, renkantis žaislus gyvūnams?

  Greičiausiai kur kas sunkiau pirkti pirmąjį žaislą augintiniui, kol dar nežinote jo poreikių, pomėgių ir pan. Tačiau bet kuriuo atveju pirmiausia atsižvelkite į tai, kokiam gyvūnui žaislo ieškote: katei, šuniui, graužikui ar kitam.

  Įvertinkite, ar žaislu bus naudojamasi namuose, ar lauke.

  Nuspręskite ir tai, ar norite žaislo su papildomais efektais, pavyzdžiui, leidžiančio tam tikrus garsus, šviečiančio, judančio ar panašiai.

  Kokią funkciją žaislas atliks? Ar tai bus tiksmagus laiko praleidimas, o galbūt drauge padės pagaląsti augintiniui dantis, nagus, skatins fizinį aktyvumą ar atliks dar ir kitokią funkciją.

  Žaislai augintiniams mūsų asortimente

  Mūsų asortimente rasite kokybiškus, patvarius ir puikiai augintiniams tinkančius žaislus. Didelio susidomėjimo sulaukia žaislas katėms su bėgančia pelyte. Pastarasis augintinį sudomina, skatina judėjimą, fizinį aktyvumą, tad yra naudingas bendrai savijautai ir sveikatai. Kartu yra vieta ir draskymui, todėl didelė tikimybė, kad tai leis išvengti katės nagų sąlyčio su baldais.
  Šioje prekių kategorijoje rasite ir specialią gyvūnų kailio plaukus surenkančią pirštinę, kurią galėsite naudoti tiek katėms, tiek šunims.

  Žaislai gyvūnams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Pirkti mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, paprasta ir greita, todėl taupysite brangų savo laiką. Išsirinkite, apmokėkite, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys Jus pasiektų operatyviai bei sklandžiai. Pristatome į paštomatus arba per kurjerį iki pat namų durų!