Prekių katalogas

Fotoepiliatorių lemputės, intensyvios šviesos šaltinių moduliai


 •  

  Fotoepiliatoriaus Silk’n SatinGlow šviesos šaltinio modulis (400.000 blyksnių)
  Kodas: 8712856056088

  Fotoepiliatoriaus SatinGlow šviesos šaltinio modulis su 400.000 blyksnių resursu

  Kaina 14900
 • Fotoepiliatorių lempos yra vienas svarbiausių komponentų, todėl renkantis prietaisą plaukelių šalinimui šviesos impulsais, į jas svarbu atkreipti dėmesį. Šviesos šaltinių moduliai yra keičiami elementai, taip užtikrinama galimybė prietaisą naudoti ilgą laiką. Vis dėlto skirtingų aparatų šviesos impulsų skaičius labai varijuoja, šis parametras gali siekti ir tik tūkstančio, ir keliasdešimties tūkstančių resursą. Įvertinkite tai įsigydami prietaisą, nes kuo mažesnis impulsų rezervas, tuo dažniau fotoepiliatorių lempos turi būti keičiamos.

  Šioje kategorijoje rasite mūsų parduotuvėje parduodamiems prietaisams pritaikytas fotoepiliatorių lempas. Tai originalūs elementai, kuriuos gauname iš gamintojų, todėl jie puikiai tiks ir užtikrins geriausias veikimo sąlygas. Pakeisti lempą yra paprasta ir neužima daug laiko. Svarbiausiai besirinkdami elementą pakeitimui, pasitikrinkite savo turimo fotoepiliatoriaus modelį – dėl skirtingų formų, jungčių ir kitų parametrų, keičiamos lempos yra pritaikytos konkrečiam fotoepiliatoriaus modeliui. Visą informaciją apie lempą rasite prekės aprašyme, čia nurodomos modelis, kuriam lempos yra skirtos, jų apdorojamas odos plotas, šviesos blyksnių skaičius ir kt.

  Fotoepliacijos veikimo principas yra pagrįstas šviesos bangų poveikiu, todėl prietaisas turi tiksliai ir efektyviai paveikti tikslines vietas plauko augimo zonoje. Siekiant užtikrinti saugumą ir tikslumą, fotoepiliatoriai yra gaminami nustatant impulsų rezervą. Pigiausios kategorijos prietaisai neturi keičiamų elementų, tad jiems nustojus veikti belieka pirkti naują įrenginį. Dėl šios priežasties praktiškesnis pasirinkimas yra brangesnis fotoepiliatorius su keičiamomis lempomis. Pakeitus šį elementą vėl galima lengvai ir greitai šalinti plaukelius pasiekiant maksimalų efektyvumą.

  Fotoepiliatorių lempos yra vienas svarbiausių elementų fotoepiliacijos procese. Pasirinkdami originalius elementus išvengsite rizikos dėl neatitikimo ar kitų problemų. Būtina pažymėti, kad keičiami elementai visiškai atitinka originalaus elemento kokybę, tad taip turimas prietaisas yra atnaujinamas ir vėl veikia tarsi naujas.

  Atraskite fotoepiliatoriams skirtų priedų asortimentą, kurį sudaro fotoepiliatorių lempos ir moduliai bei kiti elementai. Priedų galima įsigyti iš karto, jau perkant įrenginį – taip išvengsite situacijų, kai elemento reikia laukti ar skubiai ieškoti parduotuvėje. Lengvai ir greitai pasirūpinkite savo odos grožiu ir efektyviai pašalinkite plaukelius ilgam laikui.