Prekių katalogas

Kosmetika nuo celiulito

 • Kaina 4475
  Drėkinantis gelis Silk'n Slider Gel (130ml)
  Kodas: 7290016627619

  Drėkinantis gelis celiulito gydymo ir odos atjauninimo procedūroms

  Kaina 795
  Anticeliulitinis gelis ANTI-CELL GEL (200ml)
  Kodas: 5410984010059

  Ricinos aliejaus ir kofeino procedūra kovai su "apelsino žievelės" požymiais

  Kaina 595
 • Kremai, losjonai ir kitos odos priežiūrai skirtos priemonės yra svarbi kūno bei veido priežiūros rutinos dalis. Tai specialūs gaminiai, atitinkantys odos poreikius, kurių sudėtyje gausu vertingų puoselėjančių bei maitinančių medžiagų. Aukštos kokybės produktai pasižymi puikiu veiksmingumu. Jų ingredientai kruopščiai atrenkami ir derinami tarpusavyje, o tyrimai užtikrina saugų naudojimą.

  Mūsų asortimente rasite kosmetinių priežiūros priemonių, skirtų naudoti su įvairiais grožio prietaisais. Šie produktai yra sukurti taip, kad pagerintų įvairių procedūrų veiksmingumą ir leistų pasiekti puikių rezultatų. Pasirinkite norimas priemones pagal tikslinę paskirtį: veido, kūno odos priežiūrai ar įvairioms odos problemoms spręsti. Daugelis produktų yra be kvapiklių, dažiklių ar kitų pridėtinių dalių, kurios gali sukelti įvairių alerginių reakcijų.

  Kremus ir losjonus reikėtų rinktis pagal odos tipą arba norimą rezultatą. Tokios medžiagos kaip hialurono rūgštis ar kolagenas efektyviai prisotina odą, padeda kovoti su raukšlėmis ir apsaugo nuo jų susidarymo, teigiamai veikia odos atsinaujinimo procesus. Dažniausiai vien maitinimo iš vidaus odai nepakanka, todėl kosmetinės priežiūros priemonės yra puikus pasirinkimas norint užtikrinti puikią odos būklę. Kai kurie produktai yra skirti probleminėms sritims ar specifinėms problemoms. Specialios formulės ir unikali sudėtis padeda įveikti celiulitą, strijas ar kitas estetines problemas.

  Jei naudojate grožio prietaisus procedūroms namuose, atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas ir lengvai pasirinksite derančius produktus. Rinkitės to paties gamintojo produktus, taip jie geriausiai derės su prietaiso poveikiu procedūros metu ir leis pasiekti geriausių rezultatų. Daugelis odos priežiūrai skirtų įrenginių puikiai ją paruošia, todėl rekomenduojama naudoti intensyvaus poveikio kremus ar losjonus, kurių sudėtyje esančios medžiagos puikiai pasisavinamos.

  Naudodami kremus, losjonus su grožio prietaisais, laikykitės gamintojo instrukcijos ir rekomendacijų. Taip produktas geriau pasiskirstys ir galės atskleisti geriausią savo veiksmingumą.

  Pamirškite odos problemas ir džiaukitės jos grožiu. Kremai, losjonai puoselėja odą, ją drėkina, maitina ir aprūpina reikalingomis medžiagomis. Daugelį estetinių odos problemų nulemia tam tikrų medžiagų trūkumas, tad maitinimas iš išorės yra būtinas nuolat ir greitai suteikia pastebimų rezultatų.