Prekių katalogas

Kosmetika pėdų priežiūrai

 • Jei pavargę pėdos, nuovargis jaučiamas visame kūne. Sutinkate? Daugelis tikrai tą patvirtintų, mat pavargusios, skaudančios ar kitokio diskomforto varginamos pėdos tikrai neigiamai veikia bendrą savijautą, darbingumą, energingumą, nuotaiką. Pabandykite po sunkios darbo dienos, po ilgo vaikščiojimo pasilepinti pėdų vonele ir / ar švelniu pėdų masažu, įtrinti pėdas efektyviomis jų priežiūrai skirtomis priemonėmis ir netruksite pastebėti, kaip pasijusite tarsi po SPA procedūros – pailsėję, žvalesni ir kur kas geresnės nuotaikos. Tad pasirūpinkite kokybiškomis priemonėmis savo pėdoms.

  Ar reikalinga kosmetika pėdoms?

  Dažnas skrupulingai renkasi priemones veidui, visam kūnui, daug dėmesio skiria ir rankoms, o štai pėdas kai kurie visai pamiršta. Tačiau to daryti nevalia, mat pailsėjusios pėdos tikrai teigiamai veikia ir bendrą savijautą. Gerų priemonių pėdų priežiūrai savo namuose turėtų turėti kiekvienas. Tačiau jos ypač rekomenduojamos dirbantiems stovimą darbą, taip pat tiems, kurie labai daug vaikšto ar, atvirkščiai, daug keliauja ir ilgą laiką praleidžia sėdimoje pozicijoje, nešioja ne visai patogią avalynę, dažnai avi aukštakulnius ir pan. Priemonės pėdoms bus geras pasirinkimas ir tada, kai pavargstate fiziškai, protiškai – pėdų palepinimas bus puikus atsipalaidavimo seansas.

  Kosmetika pėdų priežiūrai mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvėje rinkitės pėdas minkštinančius ar gaivinančius perlus. Pastarieji pagaminti karbamido pagrindu, o jis puikiai minkština, drėkina, šveičia, pasižymi ir antibakteriniu poveikiu. Taip pat dėmesio turėtų sulaukti ir kokybiškas šalaviju bei čiobreliais papildytas pėdų kremas, regeneruojantis sausą odą, suteikiantis glotnumo, minkštumo, saugantis kulnus nuo įtrūkimų. Rinkitės kaukę pėdoms su argano aliejumi, vitaminu E, kuri stiprins bei drėkins pėdų odą, ar šveitiklį, kuris leis lengvai pasirūpinti suragėjusiu pėdų epidermiu. Daugelis jau spėjo pamėgti mūsų pasiūloje esantį vėsinantį pėdoms skirtą gelį, kuris bus nepamainomas, jei pėdos patins, vargins skausmas, sunkumas, taip pat jei bus sumušimas.

  Kosmetika pėdoms internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje pėdoms skirtą kosmetiką išsirinksite greitai ir patogiai. O mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu. Pristatome į paštomatus arba per kurjerį iki pat namų durų!