Prekių katalogas

Kosmetika rankų priežiūrai

 • Visų kūno priežiūros priemonių gausoje išsiskiria kosmetika rankoms. Juk dažnas naudojame šiai kūno daliai skirtas priemones, tiesa? Rankoms tenka nemažas kiekis įvairaus poveikio, pavyzdžiui, rankų odą veikia šaltis, saulė bei kitas poveikis iš aplinkos, taip pat rankų oda turi sąlytį su indų plovikliais, skalbimo ir kitomis buityje naudojamomis priemonėmis. Negana to, rankų oda kenčia ir tada, kai ravime daržą, tręšiame augalus bei atliekame daugybę kitų veiklų namuose, kieme ar profesinėje srityje. Todėl pasirūpinti rankų oda yra būtina. Juk tokie skirtingi veiksniai rankų odą sausina, lemia įtrūkimus, šerpetojimą, bėrimus bei daug kitų odos problemų.

  Į ką atsižvelgti, renkantis kosmetiką rankų priežiūrai?

  Rinkdamiesi priemones rankų priežiūrai pirmiausia įvertinkite, ar turite odos problemų, pavyzdžiui, oda pernelyg sausa, linkusi į alergijas, trūkinėja ir pan. Jei problemų yra, rinkitės priemones, kurios padės efektyviai jas išspręsti.

  Jei kosmetika rankoms reikalinga tik profilaktiškai, prioritetą teikite žinomiems gamintojams ir kuo daugiau vitaminų bei mineralų, natūralių ingredientų sudėtyje turintiems produktams. Jie minkštins, maitins, drėkins ir apsaugos Jūsų rankų odąnuo išorės poveikio.

  Kosmetika rankoms mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės pasiūloje daug dėmesio sulaukia drėkinanti kaukė rankoms. Ji bus puikus pasirinkimas, jei rankų oda sausa, pažeista, jautri. Produkto sudėtyje yra saulėgrąžų aliejaus, karbamido, todėl kaukė efektyviai minkštins rankų odą, o dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties bei taukmedžio sviesto odai bus suteikiamas ir reikiamas drėkinimas. Tai dar ne viskas – produkto sudėtyje yra ir alyvuogių aliejaus, ricinos, kurie pasirūpins jautrios,sudirgusios odos nuraminimu, suteiks apsaugą nuo uždegiminių procesų.

  Rankoms skirta kosmetika internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Taupykite bangų laiką ir pirkite internetu! Tai daryti labai paprasta, lengva, negana to, pirkti galėsite tada, kada patogu Jums ir nereikės derintis prie parduotuvių darbo laiko. Išsirinkite patikusias priemones mūsų e. parduotuvėje, apmokėkite už jas ir nesukite galvos dėl pirkinio atsiėmimo – sėkmingai ir operatyviai pristatysime į paštomatą arba kurjeriu iki pat durų!