Prekių katalogas

Drėkinamieji veido kremai

 • Veido priežiūros priemonių yra labai daug. Nenuostabu, šiai kūno daliai skiriame bene daugiausia dėmesio, mat, nepriklausomai nuo metų laiko, ji visada yra matoma, todėl turi atrodyti reprezentatyviai. Vienas sudėtingiausių pasirinkimų yra veido kremas. Jį išsirinkti reikia atsižvelgiant į nemažą pluoštą kriterijų, jei norite, kad kremas puikiai atliktų savo funkciją. Populiarūs tarp kremų veidui yra drėkinamieji. Tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų jų pasirinkimą. Negana to, mūsų produktai išsiskiria ne tik aukšta kokybe, tačiau ir labai patrauklia kaina.

  Kada naudoti drėkinamąjį kremą veidui?

  Neretai laikomasi pozicijos, kad odą reikia drėkinti vasarą, kai ją sausina saulės spinduliai, o štai –žiemą drėkinimas nėra reikalingas. Tačiau tai – netiesa, mat žiemą odą reikia ypač lepint todėl, kad ji veikiama ir šalčio, ir vėjo, ir kondicionierių ar kitų veiksnių. Tad kada gi iš tiesų reikia rinktis drėkinamąjį kremą?

  Svarbus aspektas tas, jog tinkamas odos drėkinimas svarbus visus metus, todėl drėkinamasis veido kremas Jūsų grožio priemonių lentynoje turi būti nuolat.

  Naudojant drėkinamąjį kremą oda gauna vandens, kurio netenka, taip pat šis kremas teigiamai veikia odos elastingumą, atsparumą aplinkos poveikiui, ji tampa švelnesnė, atrodo kur kas sveikiau.

  Šaltuoju metų laiku drėkinamąjį kremą tepkite likus maždaug pusvalandžiui iki išėjimo į lauką.

  Drėkinamieji veido kremai mūsų asortimente

  Mūsų asortimente rinkitės kokybiškas drėkinamąsias priemones visam veidui ar atskiroms sritims, pavyzdžiui, paakiams. Šioje prekių kategorijoje rasite ne tik kremus, tačiau ir drėkinamųjų savybių turinčius serumus, valomuosius tonikus, makiažo valiklius, pienelius, veido kaukes ir kitas kokybiškas priemones.

  Visi produktai išsiskiria puikia sudėtimi, todėl padės efektyviai puoselėti Jūsų veido odą, lepinti ją išskirtinėmis priemonėmis.

  Drėkinamieji veido kremai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu ir rinktis norimas prekes, ir pirkti. Produktai turi aprašymus, nuotraukas, todėl išsirinkti nebus sudėtinga. Dėkite patikusias priemonės į pirkinių krepšelį, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sklandžiu, operatyviu pirkinių pristatymu į paštomatą ar per kurjerį.