Prekių katalogas

Maitinamieji veido kremai

 • Prekių nėra.
 • Mūsų veido oda yra skirtinga, tad natūralu, kad priemonės, kurios tinka vienam, kitam žmogui gali visiškai netikti. Vieno tipo odą reikia daugiau drėkinti, kitą – raminti, dar kito tipo odai reikalingos specialios sudėties priemonės ir pan. Tačiau bet kurio tipo odai reikalingas tinkamas maitinimas ir apsauga, todėl maitinamieji veido kremai tikrai patenka tarp populiariausių veido priežiūros priemonių. Jei kaip tik tokioieškote sau ar dovanai, mūsų pasiūloje turėsite puikų pasirinkimą. Visos priemonės profesionalios, aukštos kokybės, išsiskiriančios puikia sudėtimi bei patrauklia kaina. Todėl nesivaržykite – papildykite savo veido priežiūros priemonių lentynėlę.

  Kada naudoti maitinamąjį kremą veidui?

  Maitinamaisiais kremais vadinami kremai, kurie suteikia odai apsaugą. Kokią? Pavyzdžiui, nuo šalčio, vėjo ir panašių aplinkos veiksnių, taip pat jie neleidžia iš odos išgaruoti vandeniui. Štai kodėl šaltuoju metų laiku drėkinamasis kremas tepamas likus maždaug pusvalandžiui iki išėjimo į lauką, o likus maždaug 15 minučių reikia užsitepti ir apsauginio, maitinamojo. Paprastai šio tipo kremų pagrindas yra aliejus, todėl jų konsistencija riebesnė.

  Šiltuoju metų laiku prioritetą teikite drėkinamajam kremui, o šaltuoju – derinkite abiejų privalumus.

  Maitinamieji veido kremai mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės maitinamųjų veido kremų gretose galite rinktis paraudusiai veido odai skirtą kremą. Pastarasis papildytas vitaminais bei kitomis vertingomis medžiagomis. Taip pat galite į pirkinių krepšelį dėti drėkinamąjį-maitinamąjį serumą, regeneruojantį kremą su sraigių ekstraktu, vitaminų kokteilį ampulių pavidalu ir kitas odos puoselėjimui tobulai tinkančias priemones.

  Visi parduodami kremai bei kitos veido odą maitinančios ir apsaugančios priemonės yra saugios naudoti, kokybiškos, pasižyminčios gera sudėtimi. Su mūsų produktais atsakingai pasirūpinsite savo veido oda bet kuriuo metų laiku.

  Maitinamieji veido kremai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje pirkite greitai ir patogiai. Taiefektyvus laiko taupymas, mat nereikia jo gaišti kelionėms po fizines pardavimo vietas. Išsirinkite tinkamus Jūsų veido odai produktus, apmokėkite, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys Jus pasiektų operatyviai ir sėkmingai. Pristatome į paštomatus arba iki durų.