Prekių katalogas

Raminamieji veido kremai

 • Alginatinė veido kaukė su ramunėlėmis ir čiobreliais SYIS PROFESSIONAL, 250 g
  Kodas: 110958

  Skirta riebiai odai. Kaukė puikiai valo, ramina ir gaivina. 

  Kaina 1995
 • Veido oda yra matoma, tačiau drauge jai tenka ir daugiausia aplinkos veiksnių poveikio: šalčio, vėjo, temperatūrų skirtumo, kondicionierių įtakos ir pan. Todėl ja rūpintis turime itin skrupulingai. Rinkdamiesi veido priežiūros priemones visuomet pirmiausia atsižvelgiame į odos tipą arba problemą, kurią norime tomis priemonėmis spręsti. Gana dažna problema – odos jautrumas, polinkis į alergijas, raudonį, sausumas ar net labai didelis sausumas. Visi šie aspektai suponuoja, jog odą reikia puoselėti itin atsakingai. Jautriai, sudirgusiai odai į pagalbą turėtų atskubėti raminamieji kremai. Ieškantys kaip tik tokiotipo kremo puikų variantą išsirinks mūsų pasiūloje.

  Kada naudoti raminamąjį kremą veidui?

  Raminamieji kremai skiriasi savo paskirtimi, todėl atsižvelkite į sudedamąsias, veikliąsias medžiagas rinkdamiesi, kokį įsigyti Jums. Raminamasis kremas bus puiki pagalba jautriai odai, taippat linkusiai į sausėjimą, šerpetojimą. Kremas nuramins, drauge drėkins sausą odą. Raminamieji kremai bus puikus pasirinkimas ir tada, jei oda jautri šalčiui ar kitam poveikiui iš aplinkos, dar ir tuo atveju, jeigu vargina spuogai, aknė ar kitos panašios problemos. Į raudonį, į alergijas linkusiai odai tinkamai parinktas raminamasis kremas taip pat bus labai vertingas.

  Raminamieji veido kremai mūsų asortimente

  Šioje prekių kategorijoje Jūsų laukia aukštos kokybės, puikia sudėtimi pasižyminčios veido odos priežiūros priemonės. Rinkitės paraudusiai, jautriai veido odai skirtą kremą, sudėtyje turintį vitaminų C, D, E, B, taip pat pantenolio, hialurono rūgšties bei kitų vertingų medžiagų. Galite rinktis švelnų valomąjį gelį veidui, kuris nedirgins, o nuramins jautrią odą. Rinkitės specialų makiažo valiklį, serumą veidui ar kitus kokybiškus produktus ir skrupulingai pasirūpinkite savo veido odos priežiūra.

  Raminamieji veido kremai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Taupykite brangų savo laiką ir pirkite internetu. Jums nereikės niekur važiuoti, o pirkti galėsite tada, kada patogu Jums: anksti rytą, pietų pertraukos metu ar net naktį. Mūsų e. parduotuvėje rinktis bus patogu, nes produktai turi aprašymus, prie kiekvieno pateikta tiksli kaina, yra nuotraukos. Pasirūpinsime sklandžiu pristatymu.