Prekių katalogas

Makiažo šepetėliai, teptukai

 • Dailiosios lyties atstovės savo grožio priemonių lentynėlėje turi daugiau ar mažiau makiažo priemonių, skirtų akims, lūpoms, veidui, antakiams ir pan. Tarp dažų, lūpdažių, blizgių, skaistalų ir kitų priemonių reikšmingą vietą užima ir šepetėliai, be kurių tiesiog neišsiverstume ir negalėtume dailiai bei saikingai užtepti makiažo priemonių ant odos. Beje, būtent nuo šepetėlių ir teptukų kokybės didele dalimi priklauso ir pats rezultatas, štai kodėl verta investuoti ir pasirinkti tik aukštos kokybės priemones. Gerus šepetėlius bei teptukus patrauklia kaina išsirinkti galite mūsų pasiūloje – pasižvalgykite ir neabejojame, jog atrasite šį tą, kas idealiai tiks Jums.

  Šepetėlis ir teptukus makiažui: svarbu kokybė

  Net ir pasirinkus aukštos kokybės makiažo priemones rezultatas gali nenudžiuginti, jei naudositės prastu šepetėliu ar teptuku. Tik kokybiški šepetėliai leis priemones ant odos užtepti ne tik saikingai, tačiau ir tolygiai. Geras šepetėlis dovanos švelnius prisilietimus ir nedirgins odos, o braukiant juo drauge su makiažo priemone ant odos neliks nukritusių šerelių.

  Makiažo šepetėliai, teptukai mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvėje šepetėlių ir teptukų makiažui kategorijoje rasite platų pasirinkimą skirtingų makiažo šepetėlių rinkinių: 12 ar net 24 vienetų. 12 makiažo šepetėlių rinkiniuose priemonių ilgiai svyruoja nuo 14,5 iki 17 cm. Šepetėliai bei teptukai bus skirti skaistalams, šešėliams, skystiems lūpų dažams, tušui, antakių priežiūrai ir kt. Galite pasirinkti norimos spalvos komplektą.

  24 vienetų komplektas supakuotas į specialų dėklą, todėl visos priemonės bus vienoje vietoje, nepasimes, bus paprasta palaikyti tvarką. Čia taip pat bus šepetėliai skaistalams, biriai pudrai, šešėliams, akių linijai, tušui, antakiams šukuoti, paakiams skirtoms priemonėms švelniai užtepti ir kt.

  Įvertinkite, kokio dydžio komplektas reikalingas Jums.

  Makiažo šepetėliai ir teptukai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Taupykite savo laiką, negaiškite jo kelionėms po fizines pardavimo vietas, o patogiai Jums tinkamiausiu metu pirkite internetu. Mes siūlome aukštą kokybę už patrauklią kainą, taip pat patogų ir spartų pirkimo procesą bei komfortą dovanojantį pirkinių pristatymą, mat Jums visiškai nereikės rūpintis, kaip atsiimti savo prekes. Pristatysime į paštomatą arba kurjeriu.