Prekių katalogas

Manikiūro instrumentai

  • Manikiūro instrumentai yra būtini norint pasirūpinti rankų ir kojų nagų grožiu bei sveikata. Dėl šios priežasties manikiūro rinkinys yra privalomas visiems, kas rūpinasi savo kūno grožiu ir higiena. Tokie rinkiniai būna įvairaus dydžio, tačiau juose visada yra visi reikalingi įrankiai nagų bei odelių priežiūrai, taip pat pincetas ir žirklutės, kurie pravers ne tik nagų, bet ir veido priežiūrai.

    Manikiūro instrumentai paprastai yra komplektuojami kartu su jiems laikyti pritaikyti dėklu. Toks rinkinys yra labai patogus tiek naudoti namuose, tiek ir keliaujant. Manikiūro įrankiai gaminami iš nerūdijančio plieno, todėl yra ilgaamžiai ir patvarūs, juos lengva prižiūrėti ir patogu naudoti. Įrankiai skirti vadinamajam higieniniam manikiūrui atlikti, kurį sudaro nago formavimas, odelių pertekliaus pašalinimas ir formavimas, nago paruošimas lakavimo procedūrai. Kokybiški ir tikslūs įrankiai užtikrins puikų rezultatą, todėl pasirūpinti savo nagų grožiu tikrai nebus sudėtinga.

    Kuo manikiūro rinkinys yra didesnis, tuo daugiau jame yra įrankių. Specialūs įrankiai leidžia lengviau atlikti įvairias manikiūro ar pedikiūro procedūras, tačiau galima išsiversti ir su mažu rinkiniu, kuriame yra tik pagrindiniai, dažniausiai naudojami manikiūro instrumentai. Kad įrankiai ilgiau tarnautų, saugokite juos nuo drėgmės ir po kiekvieno naudojimo kruopščiai nuvalykite. Jei jie parduodami kartu su specialiu dėklu, jame įrankius ir laikykite – taip jie bus apsaugoti nuo drėgmės, dulkių ir kito neigiamo aplinkos poveikio. Manikiūro įrankiams laikyti puikiai tinka odinis dėklas, kuris yra ne tik ilgaamžis ir patvarus, bet ir prabangiai atrodo. Tokiame dėkle laikomą rinkinį visada malonu naudoti – tai puiki dovanos idėja kiekvienai moteriai.

    Mūsų parduotuvės asortimente siūlomi manikiūro instrumentai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Jie pasižymi puikiais parametrais ir ilgaamžiškumu. Tikslūs įrankiai leidžia greitai ir sklandžiai atlikti manikiūro ar pedikiūro procedūras savarankiškai bei tinka naudoti tiek namuose, tiek kelionėje. Manikiūro rinkiniai specialiame dėkle neužims daug vietos lagamine, todėl juos visada verta pasiimti keliaujant – juk savo nagų grožių reikia rūpintis visada.