Prekių katalogas

Plaukų šepečiai, šukos

 • Prekių nėra.
 • Plaukų priežiūra patenka į populiariausių grožio procedūrų spektrą. Sutikite, glotnūs, spindintys ir dailiai vilnijantys plaukai visada atrodo žavingai ir traukia akį. O tokį rezultatą pasiekti gali būtine taip ir sunku, svarbu skrupulingai rinktis plaukų priežiūros priemones. Ir kalbame ne tik apie šampūnus, kaukes ar panašius dalykus, tačiau ir apie tuos, kuriais plaukus formuojame, šukuojame. Labai svarbu, kuo šukuojate plaukus. Prastas, nekokybiškas šepetys ar šukos gali turėti neigiamos įtakos plaukų išvaizdai ir būklei, todėl šias priemones rinkitės dėmesingai. Kokybiškų plaukų šepečių ir šukų siūlome pasižvalgyti mūsų e. parduotuvės pasiūloje.

  Į ką atsižvelgti, renkantis šukas ar šepetį plaukams?

  Jei manote, kad plaukams tinka bet koks šepetys, klystate. Atsakingai puoselėjant savo plaukus tikslinga šepetį bei šukas rinktis įvertinus tam tikrus kriterijus. Pavyzdžiui, jei turite ilgus, glotnius plaukus,

  Jums puikiai tiks plokštesnis ir stambus šepetys. Vidutinio ilgumo ar ilgiems plaukams tinka ir apvalus, paprastai minkštą, kiek pasipūtusį pagrindą turintis šepetys. Toks teigiamai veiks ir galvos odą.

  Ar žinote, kad yra specialiai džiovinimui skirti šepečiai? Vienas esminių jųskiriamųjų bruožų – ventiliacijai skirtos skylutės. Naudodami tokį šepetį plaukus išdžiovinsite sparčiau, lengviau iššukuosite susivėlusius.

  Jei mėgstate plaukus formuoti, rinkitės apvalų šepetį, tiksiantį bet kokio ilgio plaukams.

  Plaukų šepečiai ir šukos mūsų asortimente

  Šioje prekių kategorijoje rinkitės šepetį plaukams tiesinti, taip pat platų medinį plaukų šepetį, 10 vienetų šukų rinkinį ar kt. Mūsų klientės labai pamėgo medinį šepetį, kuris turi ir medinius smeigtukus. Didelis jo privalumas – neleidžia plaukams elektrintis.

  Šukų rinkinyje – skirtingos šukos įvairiems poreikiams: plaukų kirpimui, dažymui, šukavimui, formavimui ar kt. Supakuota patogiame dėkle, kuriame šukas tvarkingai laikysite, galėsite lengvai sutalpinti rankinėje.

  Visos priemonės kokybiškos, patikimos, saugančios plaukus ir puikiai atliekančios savo funkcijas.

  Plaukų šepečiai, šukos internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Šukas, šepečius bei kitas plaukų priežiūros priemones siūlome patogiai bei operatyviai rinktis ir įsigyti internetu mūsų e. parduotuvėje. Pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu.