Prekių katalogas

Skustuvai, barzdaskutės

 • Prekių nėra.
 • Šioje prekių kategorijoje Jūsų dėmesio laukia skustuvai, plaukų kirpimo mašinėlės, barzdaskutės bei kitos priemonės. Vienos iš jų padeda efektyviai kovoti su nepageidaujamais plaukeliais, o kitos leidžia patogiai ir lengvai formuoti barzdą, šukuoseną. Čia praktiškų prekių ras tiek moterys, tiek vyrai. Todėl jei ieškote geros barzdaskutės, kokybiško skustuvo ar itin lengvai valdomos mašinėlės plaukams kirpti, pasižvalgykite po mūsų asortimentą – siūlome puikų pasirinkimą, geras kainas ir patikimumą.

  Į ką atsižvelgti, renkantis skustuvą?

  Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikalingas skustuvas barzdai, ar nepageidaujamiems kūno plaukeliams, o gal plaukų kirpimo mašinėlė, pirmiausiai nuspręskite, ar patogiau bus elektrinis, ar akumuliatorinis prietaisas. Įvertinkite, kur dažniau naudositės. Jei namuose, kur yra elektros tinklas, patogus variantas bus ir elektrinis prietaisas. Tačiau jei dažnai keliaujate, gyvenate aktyvų gyvenimą, akumuliatorinis skustuvas bus praktiškesnis. Taip pat dažnai keliaujantiems verta pasižvalgyti lengvesnio ir kompaktiškesnio prietaiso – užims mažiau vietos lagamine ar kelioniniame krepšyje.

  Atkreipkite dėmesį į funkcionalumą – ar svarbu, kad prietaisas atliktų tik kertinę savo funkciją, ar aktualios ir papildomos. Yra modelių, kurie veikia ir su akumuliatoriumi, ir su laidu, turi kelis skirtingus antgalius, kirpimo ilgius. Geras variantas yra vandeniui atsparus skustuvas, plaukų kirpimo mašinėlė.

  Skustuvai mūsų asortimente

  Hairfree.lt e. parduotuvėje rinkitės plaukų kirpimo mašinėles. Visos jos kokybiškos, puikiai atliekančios savo funkciją, lengvai valdomos bei prižiūrimos.

  Ieškote patogios, daug vietos nereikalaujančios barzdaskutės ir namams, ir kelionėms? Siūlome labai kompaktišką ir puikų rezultatą suteikiančią. Maitinimo šaltinis – akumuliatorius, įkraunamas ir iš elektros tinklo, ir naudojant USB jungtį. Išsiskiria ilgu veikimo laiku pilnai įkrovus.

  Asortimente rasite ir kirpėjo skustuvus plaukams bei barzdai. Nerūdijančio plieno skustuvai yra patvarūs bei ilgaamžiai.

  Skustuvai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Pagalvokite, kiek laiko sugaišite, jei skustuvo, plaukų kirpimo mašinėlės ar kito prietaiso vyksite ieškoti į fizines prekybos vietas. Alternatyva, padedanti taupyti laiką, yra pirkimas internetu. Mūsų e. parduotuvėje išsirinksite ir įsigysite prekes labai patogiai bei operatyviai. O mes savo ruožtu pasirūpinsime Jūsų pirkinių pristatymu.