Prekių katalogas

Kirpėjų prijuostės

 • Kaina 1495
  Kirpėjo prijuostė BARBER LEATHER BIEGE BROWN
  Kodas: 129165
  Kaina 1495
 • Jei dirbate kirpykloje, grožio salone, tuomet darbe neabejotinai naudojate pelerinas. Nors iš pirmo žvilgsnio jos gali pasirodyti ne pats svarbiausias elementas darbe, visgi jų išvaizda ir reprezentatyvumas yra labai svarbūs, kadangi pelerinos naudojamos klientams, todėl turi būti tvarkingos, kokybiškos ir estetiškos. Tai – Jūsų darbo priemonė, o kiekviena tokia priemonė prisideda prie įvaizdžio sudarymo. Kokybiškų ir puikiai atrodančių bei patvarių kirpykloms skirtų pelerinų įsigysite mūsų asortimente. Rinkitės tokią, kuri geriausiai atitiks Jūsų poreikius, ir mėgaukitės patrauklia kaina.

  Kam reikalingos kirpyklos pelerinos?

  Pelerinos kirpyklose naudojamos labai intensyviai – su jomis susiduria kiekvienas klientas. Pelerina naudojama kerpant, dažant plaukus, taip pat darant cheminį šukavimą ar šukuoseną. Pelerinos paskirtis – apsaugoti kliento drabužius nuo plaukų, nuo plaukų dažų ir kitų priemonių, galinčių patekti ant rūbų.

  Svarbu pasirinkti gerą peleriną, kuri ne tik atrodys dailiai, estetiškai, tačiau ir bus lengvai valoma.

  Pelerinos, kirpyklos prijuostėsmūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės pasiūloje galite rinktis iš gana plataus pelerinų kirpykloms spektro. Daugelisjų yra užsegamos po kaklu, tad lengvai jas uždėsite ir nuimsite nekeldami klientui diskomforto.

  Pelerinas galima skalbti, todėl lengvai pasirūpinsite jų švara. Pelerinoms naudojamos tokios medžiagos, prie kurių nelimpa plaukai (jie lengvai nuslysta apsiausto, pelerinos paviršiumi neprilipdami). Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į kirpykloms skirtų pelerinų išmatavimus. Paprastai jų ilgis siekia apie 140 cm, o plotis – apie 100–125 cm. Kirpyklos pelerinos yra lengvos, todėl nesukels klientams nepatogumo, neslėgs, nevaržys judesių – apsisiautus jos yra beveik nejuntamos.

  Mūsų pasiūloje galite rinktis klasikines juodas pelerinas arba margintas raštais ar paveikslais, pavyzdžiui, su šukomis, veidrodėliais ir kitomis plaukų priežiūros priemonėmis, kito tipo piešiniais.

  Pelerinos, kirpyklos prijuostės internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Besižvalgantiems naujos pelerinos kirpyklai siūlome išsirinkti iš mūsų e. parduotuvės. Čia bus labai patogu pirkti, mat visos prekės turi aprašymus, realias nuotraukas, pateiktos tikslios kainos, pristatymo informacija. Išsirinkite, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų naujų kirpyklai skirtų pelerinų pristatymu. Tiesa, turime ir daugiau prekių kirpykloms!