Prekių katalogas

Batų valymo aparatai

 • Greičiausiai daugelis sutiks, kad iš lauko į patalpas atnešamas prie batų prilipęs purvas ar kiti nešvarumai gerokai erzina, tiesa? Ir nesvarbu, ar tai būtų gyvenamosios patalpos, ar biuras. Kai kuriais atvejais, negelbsti ir prie lauko durų tiesiamas kilimėlis, ypač tada, jei batų protektorius gilesnis arba lauke oras tikrai subjuręs. Smėlis, purvas, medžių lapai ir kiti nešvarumai, patekę į patalpas, reikalauja papildomo laiko valymui. Tačiau ar žinote, kad šio nepatogumo labai lengva išvengti? Jei skamba viliojančiai, verta įsigyti specialų batų valymo aparatą, kurį naudodami nesunkiai pasirūpinsite batų švara dar prieš įžengiant į namus ar biurą.

  Kur tokį įsigyti? Pažiūrėkite, ką siūlome mes. Aukšta kokybė ir funkcionalumas už labai patrauklią kainą.

  Į ką atsižvelgti, renkantis aparatą batams valyti?

  Rinkdamiesi batams valytiskirtą aparatą pirmiausia įvertinkite, kiek vietos jam turite. Aparatai gali būtiskirtingo dydžio, todėl atsižvelkite į tai, kad jam pastatyti užtektų vietos ir kad jis netrukdytų lipti laiptais, atidaryti duris, praeiti ir pan.

  Aparato valymas – labai svarbus kriterijus, nes prietaisas turi tiesioginį sąlytį su purvu. Taigi natūralu, jog jį patį irgi reikės dažnai valyti, o kuo lengviau tai atliksite, tuo mažiau laiko ir pastangų šiam darbui reikės.

  Įsitikinkite, ar batų valymo aparatas tvirtai laikosi pastatytas ant pagrindo.

  Batų valymo aparatai mūsų asortimente

  Jums siūlome įsigyti kokybišką, tvirtą ir savo funkcijas puikiai atliekantį aparatą batams valyti. Pastarasis prietaisas turi šepečius, kurie sukasi ir pašalina nuo batų visus nešvarumus. Mūsų parduodami aparatai veikia tyliai, o apsisukimų skaičius garantuoja puikų valymą.

  Nesudėtingai išvalysite ir patį aparatą. Šepečius galėsite nuimti, todėl priežiūra bus labai paprasta.

  Mūsų asortimente esantys batų valymo aparatai turi ir integruotus batų tepalo dozatorius, padėsiančius užtikrinti, kad batai bus nepriekaištingai išvalyti, atrodys tvarkingai ir estetiškai.

  Galite rinktis prietaisą, kuris ne tik valys, bet ir poliruos – skirtingą funkciją atliekantys šepečiai suteiks daugiau galimybių.

  Batų valymo aparatai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje rinkitės patogiai, skaitykite prekių aprašymus, pirkite operatyviai ir saugiai, o mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu.