Prekių katalogas

Prekės augintiniams

 • Namuose auginamas katinas, šuo, triušis, žiurkėnas ar bet koks kitas naminis gyvūnas tampa tikrų tikriausiu šeimos nariu, draugu, patikėtiniu, pasivaikščiojimų palyda ir pan. Augintinis – tai ne tik džiaugsmas, geras laikas ir žaidimas, tačiau drauge ir labai didelė atsakomybė. Savo keturkojui šeimininkai turi užtikrinti tinkamas gyvenimo sąlygas, tad dažniau ar rečiau iškyla poreikis apsilankyti gyvūnams skirtų prekių skyriuose. Pirkti gyvūnams labai paprasta internetu – efektyviai taupomas laikas ir gaunamas labai platus pasirinkimas. Todėl siūlome negaišti brangaus laiko kelionėms į fizines parduotuves ir prekes gyvūnams rinktis mūsų asortimente labai gera kaina.

  Į ką atsižvelgti, renkantis prekes augintiniams?

  Rinkdamiesi narvelius, guolius, žaisliukus ar kitas prekes savo gyvūnams pirmiausia atsižvelkite į tai, kokiam naminiam augintiniui prekių ieškote. Paprastai visi produktai klasifikuojami į prekes katėms, šunims, graužikams, paukščiams ir kitiems naminiams gyvūnams, tad tai leis gerokai susiaurinti pasirinkimų lauką.

  Kitas aspektas – jūsų augintinio ūgis, kas svarbu, pavyzdžiui, renkantis narvelį, aptvarą ar guolį. Tiesa, įvertinti reikia ne tik patį augintinį bei perkamos prekės matmenis, tačiau ir tai, kiek vietos naujam pirkiniui turite. Pavyzdžiui, jei vieta ribota, galbūt yra galimybė pirkti narvelį mažesnio ploto, tačiau didesnį į aukštį.

  Įvertinkite ir prekių kokybę – jos turi būti tvirtos, stabilios, saugios Jūsų keturkojui.

  Prekės gyvūnamsmūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės asortimente rinkitės iš tokių gyvūnams skirtų prekių tipų:

  • nameliai ir draskyklės;
  • guoliai ir pagalvėlės;
  • maniežai ir aptvarai;
  • žaislai.

  Mūsų parduodamos prekės augintiniams yra tvirtos, kokybiškos, garantuosiančios geriausią naudojimosi jomis patirtį. Patikimi gamintojai, aukšta kokybė ir patraukli kaina – tai, ką siūlome kiekvienam iš Jūsų.

  Prekės augintiniams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Jei reikalingos geros prekės augintiniams patrauklia kaina, negaiškite laiko kelionėms po fizines pardavimo vietas. Taupykite brangų savo laiką ir rinkitės internetu. Tai bus labai patogu ir greita. Mūsų e. parduotuvėje rasite esminę informaciją apie gaminius, pateiktą tikslią kainą, realius gaminius atitinkančias nuotraukas. Rinkitės, apmokėkite, o mes pasirūpinsime prekių pristatymu.

  Gyvūnų kirpimo mašinėlė HAPPY DOG
  Kodas: AG159B

  Aukštos kokybės elektrinė gyvūnų kirpimo mašinėlė yra puikus įrankis visų veislių ir plaukų tipų šunims kirpti tiek namuose, tiek profesionaliai. Dėl ergonomiškos formos skustuvas puikiai telpa rankoje ir jos nevargina. Ilgas maitinimo laidas leidžia patogiai įkrauti kirpimo mašinėlę. Prietaisas veikia tyliai ir nesukelia streso gyvūnams

  Kaina 1995
  Kaina 2295
  Kaina 119 
  Kaina 119 
  Kaina 69 
  Augintinio tualetas
  Kodas: L20120
  Kaina 1495
  Kaina 99 
  Kaina 99 
  Kaina 69 
  Kaina 49 
  Kaina 49