Prekių katalogas

Bambuko užuolaidos

 • Bambuko užuolaida PAX (90 X 200cm)
  Kodas: MTA1
  Kaina 3995
  Kaina 3995
  Kaina 3995
  Kaina 3995
  Kaina 3995
  Bambuko užuolaida ANELLI (90 X 200cm)
  Kodas: MT1133
  Kaina 3995
 • Bambuko užuolaidos – tai spalvinga interjero detalė ir puikus sprendimas, siekiant atriboti erdves. Taip pat šios užuolaidos gali būti naudojamos kaip alternatyva durims, tai itin praktiškas sprendimas nedidelėse patalpose, kai siekiama taupyti vietą. Šis netradicinis sprendimas visada atrodo įdomiai ir patraukia žvilgsnį.

  Daugelis bambuko užuolaidas mėgsta dėl jų išskirtinės išvaizdos. Iš bambuko lazdelių gaminamos užuolaidos gali būti puošiamos įvairiausiais piešiniais, kurie matomi iš abiejų užuolaidos pusių. Iš toliau užuolaidų piešinys atrodo tarsi mozaika, o sujudinus juosteles įgauna dinamikos ir įdomiai banguojantį efektą, kuris visada prikausto žvilgsnį. Dėl šios savybės tokios užuolaidos naudojamos ne tik funkciniam erdvės ribojimui, bet ir kaip interjero detalė.

  Bambuko užuolaidas lengva tvirtinti, jos patvarios ir ilgaamžės. Didelis spalvų bei raštų pasirinkimas leidžia laisvai eksperimentuoti ir kurti norimą interjero stilių. Tokias užuolaidas patogu naudoti tiek namuose, tiek įvairiose komercinės paskirties patalpose, pavyzdžiui, grožio salonuose, parduotuvėse ar kt. Iš bambuko pagamintos užuolaidos neįgeria kvapų, todėl yra puikia alternatyva ten, kur audinio naudojimas nėra tinkamas. Be to, iš virvelių sudarytos užuolaidos visada yra dalinai permatomos, tad nekuria uždaros erdvės pojūčio, nemažina patalpos.

  Rinkitės šias užuolaidas namams, jei norite atskirti koridoriaus ar virtuvės erdvę. Jos puikiai papildys interjerą ir atliks durų funkciją. O kai užuolaidų nenorėsite – jas galima dailiai pritvirtinti šone ir visiškai atverti praėjimą. Komercinėse patalpose bambuko užuolaidos naudojamos ne tik praėjimams riboti – tai puiki interjero detalė, kurią galima panaudoti itin kūrybiškai. Pavyzdžiui, prie lubų tvirtinamos kelios tokios užuolaidos sudarys mobilią sienelę, kuri leis lengvai padalinti turimą plotą, tačiau kartu užtikrins saulės šviesos srauto judėjimą.

  Išbandykite ir bambukinės užuolaidos durims jums tikrai patiks. Jas lengva tvirtinti ir prižiūrėti, o funkcionalumu jos tikrai lenkia įprastas duris. Be to, tai žavinga interjero detalė, kuri suteikia daug spalvų ir dera prie įvairių interjero stilių. Atraskite šių užuolaidų asortimentą mūsų elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkite tinkamiausią savo namams ar komercinėms patalpos.