Prekių katalogas

Dekoratyviniai vidaus fontanai

 • Vidaus-lauko fontanas su LED apšvietimu BAMBOO 94cm (A)
  Kodas: 8711801084152#
  Kaina 69 
  Kaina 1995
  Vidaus fontanėlis su LED apšvietimu ROCK 19.5cm
  Kodas: 8711004005763
  Kaina 1695
  Kaina 169 
  Kaina 159 
  Kaina 189 
 • Dekoratyviniai vidaus-lauko fontanai yra išskirtinė interjero detalė, puikiai papildanti tiek vidaus patalpas, tiek lauko kompozicijas. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti fontanai atrodo prabangiai ir gali būti universaliai naudojami kuriant įvairius derinius su dirbtiniais ar tikrais augalais. Dekoratyvinis fontanas atlieka visas įprastas funkcijas ir žavi vandens tėkme bei vaizdu, tačiau jį itin lengva pajungti – nereikia jokių pastangų, specialaus patalpų įrengimo ar remonto darbų.

  Jei norite namams ar komercinės paskirties patalpoms suteikti prabangos dvelksmą – dekoratyviniai vidaus-lauko fontanai yra puikus sprendimas. Tai interjero detalė, kuri užtikrina jaukumą ir atpalaiduoja. Dekoratyviniai sodo fontanai leidžia mėgautis vandens čiurlenimu, kuris yra tarsi prisilietimas prie gamtos. Vandens garsas ramina ir maloniai nuteikia, atpalaiduoja, todėl dekoratyviniai fontanai puikiai tinka ne tik namų aplinkai, bet ir biuruose, grožio salonuose, SPA centruose bei kitose komercinės paskirties pastatuose.

  Jei norite mėgautis vandens teikiamais pojūčiais, dekoratyvinį fontaną lengvai priderinsite prie aplinkos. Šie interjero elementai varijuoja savo stiliumi ir išvaizda, tad kiekvienas atras tai, ko ieško. Plačiame asortimente rasite ir modernaus minimalistinio stiliaus fontanų, ir klasikinių, atkartojančių gamtos vaizdus, o taip pat galima interjerą ar eksterjerą paįvairinti ir egzotišku bei savo išvaizda stebinančiu fontanu.

  Šioje mūsų parduotuvės kategorijoje rasite platų asortimentą, kurį sudaro įvairiausi dekoratyviniai fontanai. Visi jie gaminami iš kokybiškų medžiagų, todėl atrodo puikiai ir suteikia prabangos įspūdį. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie dekoratyviniai fontanai taip pat atlieka ir oro drėkintuvo funkciją – tai puikus ir elegantiškas sprendimas spręsti pernelyg sauso oro problemą patalpose. Fontanai skiriasi ne tik savo dydžiu ir išvaizda – kai kurie jų taip pat turi ir apšvietimo funkciją, tad tam tikrais atvejais ši interjero detalė gali virsti papildomu šviesos šaltiniu, pavyzdžiui, jei fontaną statysite namo kieme.

  Paįvairinkite interjerą dekoratyviu fontanu, kuris visada atrodys išskirtinai ir prabangiai. Vandens elementas aplinkoje suteikia jaukumo, atpalaiduoja ir kuris natūralų šviesos žaismą, kuriam neįmanoma atsispirti. Jei ieškote originalios ir išskirtinės detalės savo namams – dekoratyvinis fontanas yra kaip tik tai, ko reikia.