Prekių katalogas

Dekoratyviniai šviestuvai

 • Magma lavos lempa MAGIC LAVA RED
  Kodas: MXA055R

  Laikas sugrąžinti į 60-uosius su šia klasikine lavos lempa. Stebėkite, kaip atsitiktinai dėmės plūduriuoja skystyje, keičia formą ir virsta keistais rutuliais.

  Kaina 1995
  Šviestuvas ant medinio stovo ROMANTIC MOON (1)
  Kodas: MXA032#

  Fantastiška 3D mėnulio formos dekoratyvinė lempa. Puikiai tinka kaip lempa prie lovos. Šiuolaikinė forma tiks bet kokiam interjerui. Sukurs unikalią atmosferą ir padės užmigti. Patogus stovas leidžia lempą pastatyti ant stalo, spintelės ar grindų. 

  Kaina 1895
  Plazminė lempa MAGIC SPHERE
  Kodas: MXA063

  Lempos plazminis rutulys pagamintas iš stiklo su plastikiniu pagrindu. Jį maitina 230 V tinklo srovė.

  Kaina 3495
 • Dekoratyvinis apšvietimas patalpai suteikia jaukumo, romantikos, šilumos įspūdį, tad nenuostabu, kad toks variantas dažnai pasirenkamas miegamojo zonai, vaikų kambariui, taip pat poilsio erdvei, neretai ir svetainei, kaip papildomas apšvietimas. Mūsų pasiūloje rasite įvairių dekoratyvinių šviestuvų: nuo skirtų stalo apšvietimui, vaikų kambariams iki solidžių bei originalių. Šioje e. parduotuvėje šviestuvus galite įsigyti labai gera kaina.

  Dekoratyviniai šviestuvai: kokia jų paskirtis?

  Kai kurie mano, jog patalpoje esant pagrindiniam apšvietimui papildomas nėra reikalingas. Tačiau verta pagalvoti apie dekoratyvinį šviestuvą, jei norite jaukumo kambaryje.

  Dekoratyvinis apšvietimas dažnai pasirenkamas vaikų kambariui ir naudojamas neretai net dažniau nei pagrindinis. Dekoratyvinis apšvietimas suteiks prislopintą, švelnią šviesą, ramins, padės vaikui lengviau užmigti. Miegamajame dekoratyviniai šviestuvai taip pat bus alternatyva pagrindiniam apšvietimui, kai norisi romantikos, jaukumo, blausios šviesos.

  Dekoratyvinis apšvietimas yra geras pasirinkimas prie kosmetinio staliuko, gali būti pasirinktas ir tam tikriems objektams subtiliai apšviesti.

  Dekoratyviniai šviestuvai mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvėje rasite platų skirtingų dekoratyvinių šviestuvų pasirinkimą. Galbūt domina originalus stalinis apšvietimas? Tuomet Jums patiks spalvas keičianti, modernaus dizaino stalinė lempa. Ieškote dekoratyvinio šviestuvo vaiko kambariui? Jam neabejotinai patiks meškiuko formos naktinė LED lempa, atrodanti itin mielai ir žavingai.

  Gana populiarus variantas mūsų pasiūloje – LED lempos veidrodžiui. Šis sprendimas labai stilingas ir drauge praktiškas.

  Solidus ir labai dailus pasirinkimas – šviestuvas ant medinio stovo. Tiks bet kurio stiliaus interjere, lengvai perkeliamas iš vienos vietos į kitą.

  Elegantiško stiliaus interjere šauniai įsilies subtilus šviestuvas-gaublys. Pastarasis labai solidus, tad bus itin geras pasirinkimas ir dovanai. Dar mūsų asortimente yra įspūdingai atrodanti LED grindų lempa-lentyna. Tai bus du viename – praktiškas ir modernus pasirinkimas.

  Dekoratyviniai šviestuvai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Pirkti internetu bus labai patogu, paprasta ir greita. Jums nereikės gaišti laiko kelionėms po fizines pardavimo vietas, eismo spūstyse, keliauti iš vienos parduotuvės į kitą. Mūsų asortimente išsirinksite labai lengvai, o mes pasirūpinsime, kad naujasis pirkinys Jus pasiektų greitai ir sklandžiai.