Prekių katalogas

Laikrodžiai, žadintuvai

 • Kaina 1445
  Šviesos terapijos žadintuvas Lanaform Wake Up Light
  Kodas: 5410984068982

  Radija su laikrodžiu ir žadintuvu imituojanti saulėtekį bei saulėlydį

  Kaina 3995
  Šviesos žadintuvas su eterinių aliejaus garintuvu ir radija Lanaform Wake Up Scents
  Kodas: 5410984083787

  Trys viename - žadintuvas su radija, oro aromatizatorius ir šviesos terapijos lempa

  Kaina 5995
  Kaina 1445
 • Bent vieną laikrodį rastume beveik visuose namuose. Vieniems tai būtinas atributas kone kiekvienoje patalpoje, kiti gi laikrodį vertina daugiau kaip interjero akcentą. O štai žadintuvo funkciją turintis laikrodis įsikuria daugelyje miegamojo kambarių. Žinoma, šiais laikais neretas naudojasi žadintuvo funkcija telefone, tačiau – sutikime – stilingas žadintuvas miegamojo erdvei suteikia subtilų, žavingą prieskonį. Ieškantiems laikrodžio, žadintuvo siūlome išsirinkti mūsų asortimente – puikus pasirinkimas, labai gera kaina ir aukšta prekių kokybė.

  Į ką atsižvelgti renkantis laikrodį?

  Rinkdamiesi laikrodį pirmiausia nuspręskite, ar Jums reikalinga žadintuvo funkcija. Tai leis kaip reikiant susiaurinti pasirinkimų lauką. Kitas aspektas – laikrodžio pakabinimo / pastatymo tipas: Jus domina sieninis ar pastatomas laikrodis. Nuspręskite ir tai, ar Jums reikalingi papildomi efektai, pavyzdžiui, šviesos terapija, termometras ar panašiai.

  Laikrodžiai, žadintuvaimūsų asortimente

  Mūsų pasiūloje patinkantį laikrodį išsirinks net patys išrankiausi pirkėjai. Daug simpatijų sulaukia šviesos funkciją turintis žadintuvas, kuris imituoja saulėtekį, išsiskiria itin švelniu ir maloniu apšvietimu. Taip pat jis turi ir saulėlydžio funkciją, kurią įjungus atlieka naktinės lempos vaidmenį, palaipsniui tamsėja, taip padėdamas lengviau užmigti.

  Tiek klasikiniame, tiek moderniame ar kito stiliaus interjere puikiai įsilies medinis LED laikrodis, drauge turintis ir termometrą. Galite rinktis juodą arba baltą. Retro, rustic, vintage, Provanso ar panašaus stiliaus interjere šauniai derės sieninis RETRO laikrodis. Minimalistinis ir labai estetiškas jis papuoš bet kurią namų patalpą.

  Modernus pasirinkimas – šviesos žadintuvas su radiju ir eterinių aliejų garintuvu. Juk ne paslaptis, kad eteriniai aliejai gali raminti ar, atvirkščiai, tonizuoti, padėti nubusti. Prietaisas naudoja du eterinis aliejus: vienas skirtas rytui, kitas – vakarui. Šis žadintuvas taip pat imituos saulėtekį arba saulėlydį, pasitelkdamas šviesas.

  Laikrodžiai, žadintuvai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų pasiūloje – skirtingų tipų, dizainų, veikimo principų laikrodžiai, žadintuvai. Visos prekės kokybiškos,puikiai atliekančios savo funkcijas. Produktai turi aprašymus, o tai gerokai palengvins pasirinkimo procesą. Išsirinkite tai,kas atitinka Jūsų poreikius, apmokėkite, o mūsų komanda pasirūpins, kad užsakymas jus pasiektų sėkmingai.