Prekių katalogas

Metaliniai gėlių vazonai

  • Prekių nėra.
  • Metaliniai vazonai – tai puiki interjero detalė, suteikianti aplinkai prabangos dvelksmą. Metalas yra ilgaamžė ir patvari medžiaga, todėl tokie vazonai puikiai tiks tiek augalams namuose, tiek lauke. Skirtingos faktūros ir spalvos paverčia metalą puikia medžiaga, kuri praturtins bet kokio stiliaus interjerą. Metalas interjere – tai populiari tendencija, kurią vertina įvairius stilius atstovaujantys interjero dizaineriai.

    Ir visai nesvarbu, ieškote vazono mažiems žydintiems augalams ar didesniems žalumynams – metaliniuose vazonuose visi augalai atrodys tiesiog puikiai. Metaliniai vazonai gali būti apdirbami naudojant įvairias technologijas, kurios suteikia jiems originalią išvaizdą. Įdomiai atrodo gofruotas vazono paviršius, o iškilūs ornamentai suteikia prabangią išvaizdą ir subtilią užuominą į senovę.

    Metalas kaip medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu, tad visada atrodo puikiai ir ilgai išlaiko savo išvaizdą. Metaliniai vazonai yra atsparūs aplinkos poveikiui, todėl juos lengva prižiūrėti. Jie puikiai tiks įvairiems augalams, tačiau itin gražiai tokiose vazonuose atrodo dekoratyviniai medeliai ar juos primenantys ištisus metus žaliuojantys augalai. Tai puiki detalė interjerui paįvairinti – augalai suteikia prisilietimą prie gamtos ir spinduliuoja jaukumą. Mėgaukitės puikiu stiliumi ir ilgaamžiškumu, kurį metalo apdaila suteikia vazonams.

    Dekoruokite namus augalais ir gėlėmis – metaliniai vazonai tam yra puikus pasirinkimas. Metalas visada puikiai atrodo, o natūralūs jo atspalviai ir faktūros puikiai dera prie įvairių augalų. Atraskite metalines interjero detales, kurios visada atrodo elegantiškai ir prabangiai. Vazonai iš metalo puikiai atrodys tiek pastatyti ant palangės, tiek ant žemės. Panašaus stiliaus vazonus taip pat galima statyti grupėmis taip sukuriant įvairias kompozicijas – jos prabangiai atrodys net ir didelio ploto komercinėse patalpose.

    Mūsų asortimente rasite įvairių metalinių vazonų, kurie puikiai derės įvairaus stiliaus interjere ar eksterjere. Vazonai skiriasi savo dydžiu, todėl lengvai rasite tinkamiausią savo turimam augalui. Asortimentą sudaro įvairių formų vazonai: kvadratiniai atrodo subtiliai ir elegantiškai, pailgi puikiai tiks, jei norite kurti keleto augalų kompoziciją, o apvalūs vazonai yra klasika, kuri visada išlieka populiari. Metaliniai vazonai – puikus pasirinkimas tiek namų, tiek komercinių patalpų interjerui pagyvinti.