Prekių katalogas

Pinti kilimėliai

  • Prekių nėra.
  • Pinti kilimėliai – daili ir praktiška interjero detalė, kuri bus naudinga tiek namuose, tiek komercinėse patalpose. Tai puikus būdas greitai ir lengvai pakeisti grindų išvaizdą, pakoreguoti interjerą ar suteikti jam daugiau spalvų. Be to, pinti kilimėliai yra labai praktiški: jie atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir puikiai apsaugo grindų dangą nuo pažeidimų, kur susiduriama su didesne jų grėsme.

    Kviečiame mūsų parduotuvės asortimente atrasti iš jūros žolės austus kilimėlius. Tai klasikinis tradicinis pluoštas, kuris iš naujo atgimsta kuriant modernias grindų dangas. Universali išvaizda ir natūralumas yra esminiai šio pluošto privalumai, užtikrinantis kilimėliams ilgaamžiškumą ir puikią išvaizdą. Tokios natūralios medžiagos kaip jūros žolė yra itin populiarios moderniuose šiuolaikiniuose interjeruose, dizaineriai vertina jas dėl puikių funkcinių savybių, natūralumo ir išskirtinių faktūrų. Be to, tai atsinaujinanti medžiaga, kuri tausoja aplinką užtikrindama stilingo gyvenimo pasirinkimo galimybę.

    Mūsų asortimente siūlomi pinti kilimėliai yra netradicinės grindų dangos, pasižyminčios išskirtiniu stiliumi. Originalumo jiems suteikia jūros žolės pluošto faktūra ir spalvingi piešiniai. Kilimai gali būti marginti raštais arba puošti subtiliais dekoro elementais. Netradicine išvaizda ir patogiu naudoti dydžiu pinti kilimėliai žavi visus. Jie nėra sunkūs, tad jų vietą lengva keisti, o dėl puikių savybių pluoštas yra lengvai valomas ir atsparus dėvėjimuisi.

    Kilimas – svarbi interjero detalė, leidžianti tarsi atriboti erdves ar suteikti joms daugiau elementų. Pinti kilimai pasižymi savita tekstūra, kuri puikiai dera įvairaus stiliaus interjeruose, tad tai puikus pasirinkimas grindų dangai. Antra vertus, pinti kilimėliai dėl patogaus naudojimo ir atsparumo puikiai tiks ir tose vietose, kuriose grindų danga gali labiau nusidėvėti. Jie puikiai apsaugos įvairias grindų dangas nuo trinties sukeliamų pažeidimų, skysčio ar drėgmės poveikio. O jei ant grindų dangos jau matyti pažeidimų, pintas kilimėlis juos puikiai užmaskuos – grindys vėl atrodys tarsi naujos ir tam nereikės nei brangiai kainuojančių remonto darbų, nei didelių pastangų. Pažvelkite į mūsų siūlomą kilimėlių asortimentą ir čia tikrai atrasite tokį, kuris patrauks dėmesį.