Prekių katalogas

Sulankstomi stalai, suolai konferencijoms ir pobūviams

 • Greičiausiai visiems yra tekę patirti tokių situacijų, kai būtinai reikia papildomų baldų, pavyzdžiui, stalo ar kėdžių, tam tikroms progoms. Tokiais atvejais nuomojame ar einame skolintis pas kaimynus, tačiau tikrai neperkame daugybės stalų ir kėdžių, nes nenaudojamų nebūtų kur laikyti. Tačiau itin praktiška išeitis – sulankstomi baldai. Jie kompaktiški ir užima labai mažai vietos tada, kai yra nenaudojami, o prireikus tampa puikiais baldais. Tad jei kaip tik tokių ieškote, rinkitės mūsų asortimente. Siūlome tvirtus, kokybiškus ir dailiai atrodančius stalus, kėdes ir suolus patrauklia kaina.

  Sulankstomi baldai: kokie jų privalumai?

  Bene esminis šio tipo baldų privalumas ir bus tas, kad jie susilanksto, todėl kai yra nenaudojami, užima labai mažai vietos. Jų sandėliavimui gali užtekti net nedidelės patalpos, taip pat jie visada ras vietą palėpėje ar garaže.

  Sulankstomi baldai bus nepamainomi, jei laukiate atvykstant daugiau svečių, jei rengiate didelę šventę. Paprastai jie yra atsparūs išorės poveikiui, todėl tinka naudoti tiek patalpose, tiek ir lauke. Sulankstomi baldai puikiai pasitarnaus, jei norėsite surengti iškylą gamtoje ar prie ežero, o gal kitoje gražioje vietoje suorganizuoti šeimos pietus, gimtadienį, staigmeną brangiam žmogui ar pan.

  Sulankstomi stalai, kėdės ir suolai mūsų asortimente

  Mūsų pasiūloje rinkitės sulankstomus stalus, kėdes, suolus. Baldai skiriasi savo dizainu bei išmatavimais, tad pasirinksite tokius, kurie geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
  Sulankstomi baldai yra stabilūs ir tvirti, nes turi kokybiškus metalinius rėmus. Baldų gamybai naudojamas UV atsparus plastikas, todėl baldus naudoti galėsite ir namuose, ir lauke. Jie atsparūs išorės poveikiui bei lengvai valomi, kas tikrai palengvins jų priežiūrą.

  Sulankstomus baldus naudokite šventėms, iškyloms, mugėms ar kitoms prekybos vietoms, renginiams ir pan. Sulankstyti mūsų parduodami baldai užima labai nedaug vietos, todėl jie ne tik paprastai sandėliuojami, tačiau ir transportuojami.

  Sulankstomi baldai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Sulankstomus baldus rinkitės mūsų asortimente. Siūlome patogų, saugų ir lengvą pirkimo procesą, pirkinių pristatymą, patrauklią kainą ir aukštą kokybę kiekvienam.