Valiuta:

Prekių katalogas

Treniruokliai, sporto inventorius

 • Sportas padeda mums išlikti sveikiems, stipriems ir gerai jaustis. Treniruokliai yra neatsiejama sporto dalimi, juos naudoja tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai. Platus asortimentas leidžia užtikrinti treniruočių efektyvumą ir greičiau pasiekti norimų rezultatų. Sportuoti su treniruokliais galima tiek sporto salėje, tiek namuose, o daugelis jų tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms ir yra pritaikomi individualiems tikslams. Štai keletas priežasčių, kodėl verta naudoti treniruoklius.

  Judėjimas, sportas ir pasikartojantys pratimai treniruoja raumenų atmintį, lavina mūsų koordinaciją. Naudojant treniruoklius galima tikslingai sustiprinti tam tikras raumenų grupes, pagerinti kūno tonusą. Treniruokliai gali būti naudojami tiek auginant raumenis, tiek ir siekiant padailinti problemines kūno vietas.

  Treniruokliai skiriasi savo forma, funkcijomis ir paskirtimi. Kardiotreniruokliai padeda lavinti ištvermę, išnaudoti kalorijas, juos naudojant dirba daugelis kūno raumenų. Taip pat treniruokliai gali būti skirti tik tam tikrai zonai mankštinti, pavyzdžiui, rankoms, kojoms, pilvo presui. Dažniausiai tai yra sunkiau treniruojamos sritys, kurias be treniruoklių apskritai sudėtinga sustiprinti.

  Sportas su treniruokliais padės ne tik sutvirtinti kūną ir pagražinti figūrą, bet ir užtikrins gerą nuotaiką. Reguliariai mankštinantis gerėja kraujotaka, aprūpinimas deguonimi, tad kartu ir visas organizmas jaučiasi geriau, o mes galime pajusti, kaip gerėja nuotaika.

  Jei nusprendėte sportuoti namuose, treniruoklio ar kelių jums tikrai prireiks. Pasirinkti bus lengviau, jei iš anksto įvertinsite, kokių tikslų siekiate. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kiek vietos galite skirti sporto zonai. Tokie treniruokliai kaip dviratis ar bėgimo takelis pareikalaus daugiau vietos, tačiau steperis ar multifunkcinis atsilenkimų suoliukas gali būti naudojami ir ribotoje erdvėje. Visada pradėkite nuo lengvesnių pratimų ir nepersistenkite, o taisyklinga mankšta leis neilgai trukus džiaugtis puikiais rezultatais.

 • Treniruokliai – tai alternatyva sporto salei. Naudoti namuose skirti treniruokliai yra efektyvūs ir saugūs bei padeda pasiekti puikių rezultatų. Be to, pasirinkę sportą namuose sutaupysite daugybę laiko ir pinigų, kuriuos išleistumėte sporto klubo abonementui.Reguliariai atlikdami pratimus ar mankštą su treniruokliais galite sustiprinti bei išryškinti raumenis, numesti svorio ir padailinti kūno linijas. Treniruokliai – tai vienkartinė investicija, kuri neabejotinai atsipirks.

  Gyvenkite sveikai ir sustiprinkite savo kūną pasirinkdami geriausiai poreikius atitinkančius treniruoklius. Namuose galima turėti vieną didesnį ar kelis mažesnius treniruoklius. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingi treniruokliai yra skirti skirtingoms raumenų grupėms treniruoti. Pasirinkite tokį, kuris yra jums aktualiausias. O jei norite mankštintis praktiškai ir neturite probleminių zonų, visada puikiai tiks universalūs treniruokliai – dirbant su jais yra mankštinamos įvairios raumenų grupės.

  Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės treniruoklius, kurie patikimai tarnaus ilgus metus. Visi jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra saugūs ir patogūs naudoti. Atkreipkite dėmesį į informaciją, kuri pateikiama apie kiekvieną treniruoklį – ji leis geriau pasirinkti tinkamiausią sportui namuose įrangą.

  Jei norite pasiekti puikių rezultatų, susidarykite sporto programą ir nuosekliai jos laikykitės. Tai raktas į sėkmę – taip puikūs rezultatai pasiekiami net ir su nedideliais ar tik tam tikrai raumenų grupei skirtais treniruokliais. Jei norite numesti svorio ir padailinti figūrą, prisiminkite, kad svarbus ne tik sportas, bet ir tinkama mityba – taip rezultatų pasieksite daug greičiau ir jie bus labiau pastebimi.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kruopščiai atrinktų treniruoklių asortimentą, kurie leis savo namuose mėgautis sporto klubo vertomis treniruotėmis. Visi mūsų siūlomi treniruokliai yra aukštos kokybės ir pagaminti iš patvarių medžiagų. Jie suprojektuoti taip, kad būtų saugūs naudoti namuose ir leistų pasiekti puikių rezultatų. Namų naudotojams skirti treniruokliai yra paprastesni, todėl juos naudojant lengva susidaryti tinkamiausią treniruočių programą ir taisyklingai atlikti pratimus. Pasirinkite treniruoklį pagal savo poreikius ir pasiekite puikių rezultatų! Geresnė savijauta ir dailesnė figūra – su treniruokliais tai lengvai pasiekiama.