Prekių katalogas

Žaidimų kėdės

 • Esate užkietėjęs kompiuterinių žaidimų mylėtojas? Negalite nurimti, kol nepereinate vis daugiau ir daugiau lygių? Dievinate laiką su žaidimų pulteliu rankose? Tuomet verta pagalvoti ir apie žaidimų kėdę, garantuosiančią komfortą žaidžiant mėgstamiausius žaidimus. Savo konstrukcija, dizainu ir ergonomika šios kėdės skiriasi nuo įprastų, todėl jei dar tokios neturite, verta išbandyti ir įvertinti jos teikiamus privalumus. Nemažą kokybiškų žaidimams skirtų kėdžių pasirinkimą rasite mūsų e. parduotuvėje – siūlome patikimus, patvarius, komfortą dovanojančius gaminius labai gera kaina kiekvienam iš Jūsų.

  Į ką atsižvelgti, renkantis kėdę žaidimams?

  Renkantis žaidimų kėdę tikslinga įvertinti esminius jos parametrus, pavyzdžiui, kokias maksimalias apkrovas galiatlaikyti, kiek vietos užima, ar reguliuojasi nugaros atlošas, kiek kėdė sveria, ar yra porankiai ir panašiai. Tačiau žaidžiant žaidimus ir kėdėje praleidžiant daugiau laiko dideliu privalumu bus ir papildomos funkcijos, pavyzdžiui, aukščio reguliavimas, atlošo reguliavimas, patogi atrama galvai, pagalvėlių skaičius ir kt.

  Žaidimų kėdės mūsų asortimente

  Šioje prekių kategorijoje galite rinktis iš plataus žaidimų kėdžių spektro. Visos jos išsiskiria puikia ergonomika, todėl taps šauniu pirkiniu kiekvienam, mėgstančiam komfortą ne tik žaidžiant žaidimus, bet ir dirbant prie rašomojo stalo. Kokybę, patikimumą ir patvarumą užtikrina tvirta konstrukcija, mechanizmai, o estetiką ir lengvą priežiūrą garantuoja kokybiška bei nesunkiai prižiūrima apdaila.

  Kėdės turi itin patogius porankius, reguliuojamus atlošus, itin patogias atramas galvai. Kėdės pagamintos taip, kad net ir ilgą laiką sėdėdami vienoje pozicijoje nepavargsite, nejusite nugaros ar kaklo skausmų. Taippat labai lengvai pagal individualius poreikius reguliuosite ir kėdės aukštį, tad ja galės naudotis visi šeimos nariai.

  Pasirinkę Jums aktualias kėdės funkcijas atsižvelkite ir į dizainą. Mes siūlome skirtingų spalvų kėdes, tad rinkitės pagal savo simpatijas arba kambario koloritą.

  Žaidimų kėdės internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje rinktis žaidimų kėdę bus nesunku, nes rasite charakteristikas, nuotraukas, nurodyta ir tiksli kaina. Pirkite patogiai, lengvai ir saugiai. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo galimybės priklauso nuo pirkinio dydžio ir svorio.