Prekių katalogas

Pakabinami krėslai, sodo sūpynės

 • Kabinamos gandro lizdo supynės WINGED SWINGS, 60 cm
  Kodas: L70B6

  Sūpynės lizdas puikiai tiks sode, terasoje ar balkone

  Kaina 3495
  Medinės vaikiškos supynės
  Kodas: L74M

  Patvarios ir saugios vaikiškos sūpynės iš medžio vaikams nuo 6 mėn. iki 36 mėn.

  Kaina 1995
  Kaina 29900
  Kaina 16900
  Kaina 14900
  Kabantis krėslas "Kiaušinis"
  Kodas: 1174_Brown

  Pakabinamas, minimalios priežiūros reikalaujantis lauko krėslas - sūpynės "Kiaušinio" formos

  Kaina 34900
  Kabantis krėslas - supynės "Lašas"
  Kodas: 1147_Brown

  Pakabinamas, minimalios priežiūros reikalaujantis lauko krėslas - sūpynės "Lašo" formos

  Kaina 36900
  Kaina 24900
 • Pakabinami krėslai šiandien yra vieni perkamiausių laisvalaikio baldų rinkoje. Tokį populiarumą suponuoja jų universalumas, dailus dizainas ir, žinoma, komfortas. Pakabinamas krėslas puikiai įsilies į namų erdvę, taip pat tobulai derės terasoje, kieme. Dizainas kuria prabangos, masyvumo įspūdį. Krėslai labai patogūs, juose komfortiškai jaučiasi tiek vaikai, tiek suaugusieji, todėl toks krėslas neabejotinai taps puikiu skaitymo, arbatos gėrimo kampeliu, idealia vieta ramiam poilsiui. Ir tai dar ne visi privalumai – toks krėslas taps Jūsų terasos, balkono ar sodo akcentu. Negana to, neabejojame, kad turint tokį solidų ir šiuolaikišką krėslą daugiau nereikės ilgai sukti galvos, kur daryti tobulas asmenukes ar fotografuotis su į svečius atvykusiais draugais!

  Mūsų asortimente esantys pakabinami krėslai skiriasi dizainu – rinkitės lašo arba kiaušinio formos krėslą. Gamybai panaudotas plastikas atsparus išorės poveikiui, todėl idealiai tinka eksploatuoti lauko sąlygomis. Karkasui naudotas tvirtas ir patikimas metalas, garantuojantis ne tik ilgaamžiškumą, bet ir stabilumą.

  Įsivyravus šaltiems orams, kai nesinori poilsiu lepintis lauke, nesunkiai krėslą pernešite namo ir įkurdinsite kambaryje – dėl stilingo dizaino jis bus puikus interjero elementas.

  Dar vienas privalumas – labai paprasta krėslo priežiūra. Pakabinamai daliai naudotas plastikas aukštos kokybės ir neimlus purvui bei kitiems nešvarumams, todėl norėdami nepriekaištingos švaros krėslą tiesiog perbrauksite drėgna šluoste ir jis bus it naujas.

  Rinkdamiesi pakabinamą krėslą įvertinkite, koks maksimalus naudotojo svoris ir koks paties krėslo svoris bei matmenys. Gabaritai reikšmingi tada, jei krėslą planuojate statyti siaurame balkone ar nedidelėje namų patalpoje.

  Labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą. Jums siūlome „RestPro“ krėslus. Šis gamintojas labai palankiai vertinamas, o jo produkcija pelnė daugelio pirkėjų simpatijas.

  Pakabinami krėslai internetu – Hairfree.lt el. parduotuvėje rinkitės aukštos kokybės, komfortišką krėslą savo sodui, terasai, balkonui ar namams. Pirkinys masyvus, bet Jums nereikės rūpintis jo transportavimu iš pardavimo vietos – Jūsų svajonių krėslą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu. Pirkti internetu labai patogu ir greita.