Prekių katalogas

Sodo kėdės, suolai, stalai

 • Ratano sodo baldų komplektas GARDEN MASTER 4 dalys
  Kodas: GF002

  Šį stilingą ratano sodo baldų komplektą sudaro 1 dvivietė sofa, 2 kėdės ir 1 kavos staliukas. Jis sukurtas atsižvelgiant į stilių, patogumą ir kokybę, idealiai tinka pusryčiams, pietums ar kitiems pasisėdėjimams lauke

  Kaina 269 
  Sodo baldų komplektas GARDEN COMPACT 3 dalys
  Kodas: GF003

  Šį stilingą ratano sodo baldų komplektą sudaro 2 vnt. vienvietės kėdės ir 1 vnt. kavos staliukas. Jis sukurtas atsižvelgiant į stilių, patogumą ir kokybę, idealiai tinka pusryčiams, pietums ar kitiems pasisėdėjimams lauke

  Kaina 169 
  Sodo baldų komplektas GARDEN STYLE 4 dalys
  Kodas: GF001

  Šį stilingą rotano sodo baldų komplektą sudaro 1 dvigulė sofa, 2 viengulės sofos ir 1 kavos staliukas. Jis sukurtas atsižvelgiant į stilių, patogumą ir kokybę ir yra idealus būdas pietauti ar atsipalaiduoti sode

  Kaina 259 
  Kaina 89 
 • Norėdami kieme sukurti jaukią ir patogią poilsio zoną neišsiversime be sodo baldų, o jų esti daug ir įvairių: suolai, kėdės, stalai, sofos, krėslai ir t.t. Lauko baldai įkurdinami balkonuose, terasose, pavėsinėse ar tiesiog kieme po atviru dangumi. Tinkamai parinkti baldai padės sukurti kokią tik norite lauko poilsio erdvės atmosferą ir stilių. Ieškantiems baldų laukui siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą, nes neabejojame, jog atrasite šį tą tinkamiausio Jums. Mūsų baldai laukui yra tvirti, stabilūs, kokybiški ir stilingi, o kaina labai patraukli.

  Į ką atsižvelgti, renkantis baldus laukui?

  Rinkdamiesi lauko baldus pirmiausia apsispręskite, kokie baldai ir kiek jų patenkins Jūsų poreikius. Tam įvertinkite, kiek šeimoje yra narių, ar dažnai sulaukiate svečių, su kuriais vakarojate lauke, taip pat labai svarbu ir tai, kiek lauko baldams vietos turite. Į pastarąjį kriterijų atsižvelkite ir rinkdamiesi lauko baldų matmenis. Svarbu, kad baldai laisvai tilptų Jūsų turimoje erdvėje bei liktų vietos patogiam judėjimui. Jei erdvė kompaktiška, verta pagalvoti apie sulankstomus baldus.

  Kokia medžiaga domina: medis, metalas, plastikas ar kitokia. Taip pat įvertinkite ir koloritą bei dizainą – derinkite prie namo eksterjero, kuriamo stiliaus.

  Sodo baldai mūsų asortimente

  Mūsų pasiūloje esantys baldai sodui yra aukštos kokybės, tvirti, ilgaamžiai, stabilūs bei estetiški. Daug dėmesio sulaukia dailūs sodo suoliukai, kuriuos galite įkurdinti erdviame balkone, o taip pat terasoje, pavėsinėje, šalia namo ar pirties, po obelimi ar kitoje kiemo vietoje. Suoliukų gamybai naudojamas metalas, todėl baldai yra stabilūs, masyvūs ir tvirti. Tai neabejotinai bus ilgaamžė investicija, mat jie nėra imlūs išorės poveikiui: saulės kaitrai, temperatūrų svyravimams, šalčiui, drėgmei ar kt.

  Lauko baldai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Taupykite savo laiką ir pinigus – rinkitės pirkimą internetu ir negaiškite laiko kelionėms po fizines pardavimo vietas. Internetu mūsų e. parduotuvėje pirksite kur kas patogiau, operatyviau. Išsirinkite lauko baldus, apmokėkite ir nesukite galvos dėl naujo pirkinio atsiėmimo – pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu.