Pedikiūro pakojai

 • Po sunkios dienos, jaučiant nuovargį, raumenų maudimą nepaprastai malonu panardinti pavargusias pėdas į šiltą vandenį ir pasimėgauti pėdų masažu vandenyje... Skamba viliojančiai? Tada pats laikas palepinti save nauju pirkiniu – vandens masažuoklis neabejotinai ras vietą Jūsų vonioje!

  Mūsų asortimente – funkcionalūs ir aukštos kokybės vandens masažuokliai, garantuosiantys tobulą atsipalaidavimą Jūsų pėdoms. Paprastesnis variantas, nenorintiems išleisti didesnės pinigų sumos, bus „Lanaform Foot Spa“ burbulinė pėdų vonelė, suteiksianti refleksologijos ir masažo naudą. Galėsite rinktis burbulinį masažą ir vibraciją, atlikti akupresūrą. Vonelė nedidelė ir nesunki, todėl pėdų masažu galėsite mėgautis ir išvykę savaitgaliui į sodybą ar į ilgesnę kelionę – pasiimsite vonelę kartu, ji užims nedaug vietos.

  Funkcionalesnis variantas būtų „Lanaform Bubble Footcare“ masažinė pėdų vonelė, kuria naudodamiesi galėsite rinktis tik vibracijos funkciją, tik vandens masažo arba ir vandens masažo, ir vibracijos kartu. Vonelė palaiko nuolatinę vandens temperatūrą, todėl vanduo sparčiai neatvės, o Jūs ilgai lepinsitės malonia šiluma. Pėdų masažo metu veikiami net keturi šimtai pėdų taškų, tad netruksite pajusti palengvėjimą kojose, pėdose, energingumą ir jausitės tobulai pailsėję. Komplektacijoje yra 4 nuimami voleliai, pedikiūro rinkinys.

  Šioje prekių kategorijoje yra ir vandens masažo įrenginys tobuloms vandens procedūroms namuose. Prietaisas leis išbandyti ir mėgautis skirtingomis vandens masažo programomis, padėsiančiomis mažinti nuovargį, stresą, atsipalaiduoti raumenims. Kelios programos, intensyvumo lygiai leis pasirinkti masažo ypatumus pagal savo poreikius. Taip pat yra distancinis valdymas, šiltą orą pučiantis variklis, laikmatis, minkštas paklotas, garantuosiantis maksimalų komfortą.

  „Lanaform“ masažinės vonelės ir voniai skirtas masažuoklis yra aukštos kokybės, patvarūs ir puikai vertinami gaminiai.

  Masažinės vonelės internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – čia išsirinksite puikų pritaisą Jūsų komfortui ir relaksui. Pirkti internetu labai patogu, tai padeda taupyti brangų Jūsų laiką, kurį, pirkdami fizinėje pardavimo vietoje, sugaištumėte kelionei į parduotuves, laikui eismo spūstyse. Negana to, reikėtų derintis prie parduotuvių darbo laiko. Pirkdami internetu to išvengiate, nes norimą daiktą įsigysite vos per kelias minutes, o Jūsų užsakymą nurodytu adresu pristatysime per 1–2 darbo dienas.