Celiulito masažuokliai

 • Svorio korekcijos aparatai, celiulito masažuokliai, odos stangrinimo prietaisai, skirti veiksmingai atsikratyti perteklinio riebalų sluosnio, gydyti celiulitą, atskiratyti nepageidautjamo "apelsino žievelės" efekto tiesiog namuose:

  • skaido poodinį riebalų sluoksnį, skatina medžiagų apykaitą;
  • padeda atsikratyti "apelsino žievelės" efekto;
  • masažuoja odą, kuri tampa lygi ir švelni.
    
  Riebalų deginimo prietaisas Silk'n Lipo
  Kodas: 8712856056736

  Klinikiniais tyrimais patikrinta žemo intensyvumo lazerinė terapija, efektyviai kovai su su nepageidaujamais riebalais

  Kaina 49900
  Plaukų džiovintuvas Silk'n SilkyLocks + Veido valymo aparatas Lanaform LUCEA + Celiulito masažuoklis Lanaform Stop Cell
  Kodas: 8712856055302-K

  Trijų grožio priežiūros prekių komplektas

  Kaina 7900
  Celiulito masažuoklis Lanaform Stop Cell
  Kodas: 5410984592104

  Akumuliatorinis celiulito masažuoklis su dviem švelniai masažuojančiais voleliais

  Kaina 3400
  Celiulito masažuoklis Lanaform Beauty Aspect
  Kodas: 5410984027446

  Stipriai odą stiimuliuojantis masažuoklis, kuris padeda kovoti su celiulitu ir raukšlėmis
   

  Kaina 29900
  Celiulito masažuoklis Lanaform Skin Mass
  Kodas: 5410984016174

  Celiulito masažuoklis su volavimo, vakuminio siurbimo ir vibracijos funkcijomis

  Kaina 6900
 • „Apelsino žievelės“ efektas žinomas daugeliui moterų – nebūtinai iš savo patirties, bet skaičiusi ar girdėjusi apie celiulitą yra kone kiekviena. Celiulito gydymas yra viena opiausių moterų grožio problemų. Jai spręsti dažna dailiosios lyties atstovė negaili savo laiko ir išlaidų. Siūlome efektyvias priemones, kuriomis naudodamosi itin pastebimai sumažinsite ar visai atsikratysite nelemtosios „apelsino žievelės“.

  Mūsų el. parduotuvės asortimente esantys celiulito gydymo, odos stangrinimo aparatai bus puikus pasirinkimas, jei turite celiulito ir norite efektyviai jo atsikratyti ar gerokai sumažinti „apelsino žievelės“ efektą. Šie aparatai ne tik skatina medžiagų apykaitą, bet ir efektyviai skaido poodinį riebalų sluoksnį, o masažuojama oda tampa švelni, lygi, elastingesnė.

  Šioje prekių kategorijoje rasite celiulito masažuoklį, pelniusį jau daugelio jo naudotojų simpatijas. Šis masažuoklis puikiai padeda kovoti su celiulitu, odai suteikia švelnumo, elastingumo, lygumo. Kitas labai geras pasirinkimas – riebalų deginimo prietaisas, tapsiantis nepamainomu tada, kai mankšta ir dietos negelbėja. Riebalų deginimo aparatas veiksmingai stimuliuoja raumenis, juos stiprina, šalina riebalus riebalinėse ląstelėse. Paprastas naudojimas ir visiškai nedidelės laiko sąnaudos prideda tik dar daugiau privalumų šiam aparatui. Jis bus puikus pasirinkimas pilvo, sėdmenų, šlaunų ir kitoms sritims. Galėsite riktis ir iš kur kas paprastesnių bei pigesnių variantų. Pavyzdžiui, Lanaform celiulito masažuoklis, turintis vibracijos, volavimo bei vakuuminio siurbimo funkcijas, taip pat efektyviai gydys celiulitą bei suteiks odai stangrumo. Jis nedidelis, todėl galėsite pasiimti visur, kur keliausite ilgesniam laikui. Itin paprasta naudotis bus akumuliatoriniu du volelius turinčiu celiulito masažuokliu.

  Celiulito gydymo, odos stangrinimo aparatai internetu – Hairfree.lt el. parduotuvėje kiekviena moteris atras sau tinkamiausią sprendimą. Jei nusprendėte imtis kovos su „apelsino žievele“, siūlome negaišti brangaus laiko kelionėms po specializuotas grožio priemonių parduotuves – pirkite internetu ir taupykite savo laiką. Pasirinkite patikusią prekę, apmokėkite Jums patogiausiu būdu, pasinaudokite šauniomis akcijomis ir nesirūpinkite pirkinių atsiėmimu – pristatysime užsakymą labai sparčiai ir saugiai. Naujas pirkinys Jus pasieks nurodytu adresu namuose, darbovietėje ar kur kitus per 1–2 darbo dienas. Ar gali būti paprasčiau?