Fizioterapijos prietaisas su mikrocirkuliacijos technologija BEMER

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 41010019130160
  Kaina 295000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...

  BEMER įrodo, kad efektyvus sveikatos atstatymas toli gražu neprivalo būti sudėtingas. Pakanka naudoti po 8 min. iš ryto ir vakare

  Kilmės šalis
  Vokietija
  Garantija
  24 mėnesių
  Pristatymas
  3-7 darbo dienos
 • BEMER – tai pulsuojančio magnetinio lauko kraujagyslių mikrocirkuliacijos terapija, pagerinanti natūralius kiekvieno organizmo savigydos ir regeneracijos procesus.

   

  Mikrocirkuliacija - sveikatą užtikrinantis veiksnys

  Mikrocirkuliacija - tai kraujotaka, vykstanti pačiose mažiausiose kraujagyslėse (kapiliaruose). Tai - funkcijos požiūriu svarbiausia žmogaus kraujo apytakos dalis, ir būtent šiai kraujo apytakos fazei tenka gyvybiškai svarbios medžiagų gabenimo užduotys. Vykstant mikrocirkuliacijai, audiniai ir organai aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis, kartu iš jų pašalinami medžiagų apykaitos produktai. Ligos atveju sutrinka mikrocirkuliacija, slopinami gijimo procesai, lėtėja energijos gamyba, spartėja senėjimas, silpnėja imunitetas, sumažėja atsparumas infekcinėms ligoms, sunkiau pašalinami medžiagų apykaitos produktai, toksinai ir tai sutrikdo normalią organizmo veiklą, organizmas nebepajėgus atsistatyti, pašalinti ligos priežasties, o organizmo negalavimai, sutrikimai, vis gilėja.

   

  Mikrocirkuliacija ir civilizacijos aspektai

  Natūralus senėjimas įtakoja ir mikrocirkuliaciją - taigi laikui bėgant, mikrocirkuliacija sulėtėja,tampa nebe tokia intensyvi. Tyrimai parodė, kad daugelio jaunų ir šiaip jau sveikais laikomų žmonių kūnuose galima nustatyti mikrocirkuliacijos sutrikimų. Mokslininkai mano, kad šių sutrikimų priežastys - tai šiems laikams būdingas įvairių dirgiklių perteklius, ydinga mityba, kenksmingos aplinkos medžiagos, stresas, miego bei judėjimo stoka (hipodinamija). Beje, dėl visų šių priežasčių pasireiškia ir vadinamosios "civilizacijos ligos" ar šiaip kitos lėtinės ligos.

   

  BEMER efektas

  Reaguodamas į įvairius dirgiklius (pvz., į baimę, šaltį ar stresą), žmogaus organizmas "įjungia" tam tikrus reguliavimo mechanizmus. Tokie reguliavimo mechanizmai būdingi ir mikrocirkuliacijai, tik tiek, kad ilgą laiką nebuvo žinoma, kokiais dirgikliais dirginant galima "paleisti" vieną ar kitą mechanizmą. Kiekvieną dieną mūsų kraujagyslėmis prateka apie 15000 litrų kraujo. Mikrocirkuliacijai skatinti reikalingi ir mažųjų kraujagyslių "siurbimo" judesiai - vazomocija.

  Vazomotorinis faktorius (tai autonominis, autoritminis kraujo indų judėjimas, tai ritmiški arteriolių ir smulkių kraujagyslių spindžio pokyčiai). Na, o BEMER sukurtu daugiamačiu signalu galima be jokio šalutinio poveikio pagerinti ne tik tokius mažųjų kraujagyslių siurbiamuosius judesius, bet ir didesnių kraujagyslių reguliacinius mechanizmus.

   

  BEMER visiems

  BEMER nauda yra labai plati, ji svarbi ne vien tik gydytojams, ji svarbi ir reikalinga kiekvienam žmogui kasdieniam vartojimui nepriklausomai nuo amžiaus ir profesijos.Taip pat tai efektyvi profilaktikos priemonė, nes skatina gijimą, sveikimą, atsistatymą ir dienos ir nakties metu. BEMER terapija – atstato psichinę ir fizinę sveikatos būklę.

  Originali miego programa. Naujausi tyrimų rezultatai parodė, kad žmogui miegant, jo organizme persiskirsto kraujas, o ir įvairiems imuniteto procesams šiuo laikotarpiu tenka daug didesnis vaidmuo negu kad buvo manyta anksčiau. Pasitelkę šiuos duomenis, Dr. Klopp komandos tyrinėtojai sukūrė būtent miego stadijai sukonfigūruotą specialų signalą, skatinantį organizmo atsigavimo ir regeneracijos procesus. Beje, šis signalas taip pat mažina kraujo parūgštėjimą (acidozę), ir kartu gerina kitų greta taikomų gydymo metodų efektyvumą.

   

  Fizioterapijos prietaiso su mikrocirkuliacijos technologija BEMER (B. BOX Classic) komplektą sudaro:

  • B.BODY Classic – magneto ričių paklotas viso kūno terapijai
  • B.GRIP – laikiklis B.SPOT/B.LIHGT moduliams
  • B.SPOT aplikatoriaus modulis – taškinei terapijai
  • B. LIGHT aplikatoriaus modulis skirtas šviesos terapijai
  • B. SCAN – skanavimo modulis-indikatorius
  • Tvirtinimo diržas B.GRIP
  • Tvirtinimo diržas B.BODY
  • Maitinimo blokas B.BOX

   

  KONSULTUOJAME, APMOKOME IR SUDAROME GALIMYBĘ IŠBANDYTI PRIEŠ PERKANT. DIRBAME TIEK SU PRIVAČIAIS ASMENIMIS, TIEK SU REABILITACIJOS IR GYDYMO ĮSTAIGOMIS, SANATORIJOMIS, SPORTO KLUBAIS VISOJE LIETUVOJE. DAUGIAU INFORMACIJOS 8 699 55968

 • Jus taip pat gali dominti

  Fizioterapijos prietaisas skausmo malšinimui Silk'n Therapy
  Kodas: 7290016627138

  Skausmo terapija iš trijų kombinuotų energijos šaltinių: RF energija, LLLT energija, IR šilumos energija

  Kaina 39900