Nagų frezos manikiūrui ir pedikiūrui

 • Nagų priežiūros prietaisų rinkinys Lanaform PERFECT NAIL
  Kodas: 5410984016921

  Manikiūro / pedikiūro rinkinys su 9 keičiamais priedais 

  Kaina 4900
  Elektrinis manikiūro-pedikiūro rinkinys su pėdų šveitiklio priedais Lanaform NAILS CARE
  Kodas: 5410984058334

  Nagų priežiūros rinkinys, turintis visus reikalingus priedus, būtinus profesionalioms manikiūro ir pedikiūro procedūroms tiesiog namuose

  Kaina 1950
  3900 Sutaupykite 1950
  Nagų priežiūros rinkinys Lanaform MY NAILS
  Kodas: 5410984083329

  Kompaktiškas manikiūro / pedikiūro rinkinys rankų ir kojų nagų priežiūrai

  Kaina 995
  1990 Sutaupykite 995
  Nagų priežiūros prietaisų rinkinys Lanaform TACTILE MANICURE
  Kodas: 5410984027590

  Sukimosi krypties ir greičio kontrolė, sensorinis valdymas, 7 keičiami manikiūro / pedikiūro priežiūros priedai

  Kaina 3900
  Manikiūro stalas su įranga SET MAX
  Kodas: 116120
  Kaina 159000
 • Rankos – moters vizitinė kortelė, todėl jų priežiūrai skiriama daug dėmesio: naudojami kremai rankų odai, įvairios priemonės nagams stiprinti, priemonės nagų odelėms tvarkyti, daugelis moterų pamėgę ilgalaikį gelinį lakavimą, suteikianti dailią išvaizdą nagams kelias savaites. Tvarkingi nagai ir švelni rankų oda yra tai, ko trokšta kiekviena moteris.

  Šioje prekių kategorijoje galėsite išsirinkti gelinių nagų lakavimui reikalingą lempą. Šios lempos skiriasi savo parametrais, tad išsirinkite tą, kuri geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Daugiau patogumo bei saugumo naudojantis suteiks automatinio išsijungimo funkcija, laikmatis (puiku, jei yra keli laiko nustatymai), ventiliatorius. Tokia lempa bus reikalinga manikiūro salone ar namuose, jei norite pati rūpintis savo nagais ir jų išvaizda.

  Rinkiniai – nagų priežiūros prietaisai, pasižymintys itin dideliu funkcionalumu, jei turi daug keičiamų priedų. Įsigijusios tokį nagų priežiūros rinkinį galėsite prižiūrėti savo nagus ne ką prasčiau, nei tai padarytų grožio salone. Su keičiamais antgaliais lengvai ir dailiai pašalinsite odeles, patrumpinsite nagus iki norimo ilgio, pašlifuosite juos ir atliksite kitus veiksmus. Reguliariai naudodamos profesionalius ir kokybiškus nagų priežiūros rinkinius ne tik džiaugsitės gražiai atrodančiais, tvarkingais nagais, bet ir pamiršite apie nagų lūžinėjimą, odelių šerpetojimą, nagų plokštelės skilinėjimą, sluoksniavimąsi ir kitas dažnas problemas.

  Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti ir nagų poliravimo pritaisą, kuris bus tikras atradimas toms, kurio nenori ar neturi laiko ilgiems pasisėdėjimams manikiūro salone ar namuose lakuojant nagučius – nupoliruoti jie itin gražiai blizgės ir atrodys lyt padengti bespalviu laku. Puikus sprendimas, kuriam prireiks labai mažai laiko sąnaudų ir galėsite džiaugtis tvarkingais, dailiais nagais.

  Į savo asortimentą įtraukiame tik pripažintų ir puikiai vertinamų gamintojų produkciją, tad rinkitės Lanaform, Silk‘n nagų priežiūrai skirtas prekes.

  Nagų priežiūros prietaisai internetu – Hairfree.lt el. parduotuvėje pirkti patogu, greita, o prekių kokybė nustebins. Jei norite džiaugtis dailiais nagais, tam nebūtina skirti daug laiko – rinkitės patikusius gaminius mūsų el. parduotuvėje ir jau po poros dienų galėsite tvarkyti savo nagus it tikros profesionalės. Užsakymą pristatome per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu.