Prekių katalogas

Atsarginės dalys

 • Sodo skėčio pagrindas 60L
  Kodas: L43C3

  Sodo skėčio pagrindas yra iš 4 atskirų dalių, skirtų pripildyti vandeniu ar smėliu, kad būtų sukurtas balastas

  Kaina 5995
  Hamakų tvirtinimo karabinas su lynu, 3 m
  Kodas: A34

  Puikiai tinka pakabinti hamaką prie medžio kamieno

  Kaina 445
  Hamakų tvirtinimo karabinas su lynu, 1 m
  Kodas: A34A

  Puikiai tinka pakabinti hamaką prie medžio kamieno

  Kaina 345
  Kaina 995
  Kaina 1495
  Kaina 1495
  Kaina 1495
  Skėčio laikiklis Zfish
  Kodas: ZF-2577-POW
  Kaina 995
  Papildoma lempa Lanaform Luminescence 24W
  Kodas: 5410984055418

  Tinka Lanaform Luminescence šviestuvui

  Kaina 1995
  Papildoma lempa Lanaform GENIAL LIGHT / LUMINO PLUS 36W
  Kodas: 5410984007004

  Tinka GENIAL LIGHT / LUMINO PLUS šviestuvui

  Kaina 1995
 • Šioje mūsų parduotuvės kategorijoje yra siūlomos atsarginės dalys įvairioms grožio bei sveikatos prekėms. Čia rasite grožio aparatų, oro drėkintuvų ir kitos įrangos keičiamas dalis. Visi produktai yra originalūs, gaunami tiesiai iš gamintojų, todėl puikiai pakeis originalią detalę ir taip pailgins turimo įrenginio naudojimą bei užtikrins puikius rezultatus.

  Kalbant apie grožio ir sveikatos prekes, reikia atkreipti dėmesį, kad šiose srityse naudojama įranga dėvisi, be to, jai keliami aukštesni higienos reikalavimai. Dėl šiuo priežasčių gamintojai įvairią įrangą projektuoja taip, kad labiausiai besidėvinčias dalis vartotojui būtų lengva pakeisti savarankiškai. Taip užtikrinamas efektyvus ir ilgas įvairių grožio bei sveikatos procedūroms skirtų prietaisų veikimas.

  Įsigyjant grožio ir sveikatos prietaisus, verta iš karto pagalvoti ir apie atsargines dalis. Jos nėra brangios, todėl viską užsakydami vienu metu, sutaupysite siuntimo ar pristatymo išlaidas. Atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas ir jų laikykitės keisdami tokia atsargines dalis kaip įvairūs filtrai, maišeliai ir kt. Itin svarbu nedelsti ir laiku pakeisti tas dalis, kurios yra atsakingos už dulkių surinkimą ar oro filtravimą – švarus filtras yra esminė įvairių prietaisų veikimo sąlyga.

  Visada rinkitės tik originalias atsargines dalis, nes jos atitinka prietaiso gamintojo numatytus techninius parametrus. Naudojant originalias dalis, jas bus lengva ir paprasta pakeisti, nes gamintojai pasirūpina idealiu atitikimu. Kitaip sakant, visos keičiamos dalys yra tokios pačios kaip ir originalios, todėl jomis visada galite pasitikėti.

  Laiku ir tinkamai pakeičiant atsargines dalis galima gerokai pailginti grožio ir sveikatos prietaisų tarnavimo laiką. Tai padeda nemažai sutaupyti, nes nauji prietaisai dažnai yra ne tokia jau ir maža investicija, o atsarginės dalys kainuoja vos nuo keleto eurų.

  Rinkdamiesi atsargines dalis būtinai atkreipkite dėmesį į pavadinimus bei aprašymus. Čia rasite visą reikalingą informaciją, kurioje nurodyta, kokiai paskirčiai yra skirta prekė ir kokiems įrenginiams ji yra tinkama. Kiekvienas priedas yra sukurtas atsižvelgiant į aparato modelio individualias savybes, todėl būtinai pasitikrinkite, ar pasirinkote tinkamus priedus pakeitimui.