Prekių katalogas

Keičiamos dalys

 • Darsonvalio aparato antgalis SPOON
  Kodas: 131541
  Kaina 995
  Darsonvalio aparato antgalis SPOT
  Kodas: 131543
  Kaina 995
  Darsonvalio aparato antgalis COMB
  Kodas: 131542
  Kaina 995
  Darsonvalio aparato antgalis MUSHROOM
  Kodas: 106320
  Kaina 995
  Skutimosi peiliukai (10 vnt.)
  Kodas: 130085
  Kaina 149
  Nagų poliravimo voleliai Silk'n Micro Nail
  Kodas: 8712856044313

  Keičiami Micro Nail nagų poliravimo prietaiso voleliai - 4 vnt.

  Kaina 495
  Filtras Lanaform Air Purifier oro valytuvui
  Kodas: 5410984085774
  Kaina 2990
  Filtras Lanaform Breezy Cube oro vėsintuvui
  Kodas: 5410984087754
  Kaina 1290
  Kojinis jungiklis EXO
  Kodas: 126121
  Kaina 15 
 • Šioje mūsų parduotuvės kategorijoje yra siūlomos atsarginės dalys įvairioms grožio bei sveikatos prekėms. Čia rasite grožio aparatų, oro drėkintuvų ir kitos įrangos keičiamas dalis. Visi produktai yra originalūs, gaunami tiesiai iš gamintojų, todėl puikiai pakeis originalią detalę ir taip pailgins turimo įrenginio naudojimą bei užtikrins puikius rezultatus.

  Kalbant apie grožio ir sveikatos prekes, reikia atkreipti dėmesį, kad šiose srityse naudojama įranga dėvisi, be to, jai keliami aukštesni higienos reikalavimai. Dėl šiuo priežasčių gamintojai įvairią įrangą projektuoja taip, kad labiausiai besidėvinčias dalis vartotojui būtų lengva pakeisti savarankiškai. Taip užtikrinamas efektyvus ir ilgas įvairių grožio bei sveikatos procedūroms skirtų prietaisų veikimas.

  Įsigyjant grožio ir sveikatos prietaisus, verta iš karto pagalvoti ir apie atsargines dalis. Jos nėra brangios, todėl viską užsakydami vienu metu, sutaupysite siuntimo ar pristatymo išlaidas. Atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas ir jų laikykitės keisdami tokia atsargines dalis kaip įvairūs filtrai, maišeliai ir kt. Itin svarbu nedelsti ir laiku pakeisti tas dalis, kurios yra atsakingos už dulkių surinkimą ar oro filtravimą – švarus filtras yra esminė įvairių prietaisų veikimo sąlyga.

  Visada rinkitės tik originalias atsargines dalis, nes jos atitinka prietaiso gamintojo numatytus techninius parametrus. Naudojant originalias dalis, jas bus lengva ir paprasta pakeisti, nes gamintojai pasirūpina idealiu atitikimu. Kitaip sakant, visos keičiamos dalys yra tokios pačios kaip ir originalios, todėl jomis visada galite pasitikėti.

  Laiku ir tinkamai pakeičiant atsargines dalis galima gerokai pailginti grožio ir sveikatos prietaisų tarnavimo laiką. Tai padeda nemažai sutaupyti, nes nauji prietaisai dažnai yra ne tokia jau ir maža investicija, o atsarginės dalys kainuoja vos nuo keleto eurų.

  Rinkdamiesi atsargines dalis būtinai atkreipkite dėmesį į pavadinimus bei aprašymus. Čia rasite visą reikalingą informaciją, kurioje nurodyta, kokiai paskirčiai yra skirta prekė ir kokiems įrenginiams ji yra tinkama. Kiekvienas priedas yra sukurtas atsižvelgiant į aparato modelio individualias savybes, todėl būtinai pasitikrinkite, ar pasirinkote tinkamus priedus pakeitimui.