Prekių katalogas

Sporto prekės, treniruokliai

 • Sportas padeda palaikyti gerą savijautą ir išlikti sveikiems. Neturite laiko keliauti į sporto klubą? Ne bėda, nes siūlome platų priemonių, skirtų sportui namuose, asortimentą. Treniruokliai, kilimėliai, suoliukai, svarmenys – mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia norint efektyviai mankštintis savo namuose. Sportas namuose leidžia pasiekti norimų rezultatų ir puikiai jaustis, be to, taip sutaupysite daugybę laiko: nereikės vykti iki sporto salės ar rūpintis specialia apranga.

  Ko reikia sportui namuose?

  Jei svarstote pradėti mankštintis, pirmiausiai nuspręskite, kokio tikslo siekiate. Subalansuoti svorį ir padidinti raumenų masę padės steperiai ar bėgimo takelis. Atsilenkimų suoliukas padės efektyviai treniruoti pilvo presą, o su svarmenimis galėsite patobulinti rankų išvaizdą. Įvairiems gimnastikos pratimams tiks gimnastikos kamuoliai, įvairius pratimus galima atlikti su pasipriešinimo gumomis.

  Asortimente rasite ir įvairių kilimėlių. Sulankstomi sporto kilimėliai užtikrina patogumą ir saugumą atliekant įvairius pratimus ir neužima daug vietos, o akupresūros masažinis kilimėlis gerina kraujotaką ir padeda atsipalaiduoti.

  Pasirinkę tinkamas priemones, sportuodami namuose galite pasiekti išties puikių rezultatų. Svarbu sąžiningai atlikti pratimus ir laikytis savo plano. Visada prisiminkite, kad sportas – sveikata, tad nevalia tingėti ir praleisti treniruočių.

  Ar sportas namuose reikalauja daug vietos?

  Pratimams atlikti prireiks šiek tiek erdvės, tačiau sportui skirtos priemonės neužima daug vietos. Žinoma, treniruokliams vietą reikėtų numatyti, tačiau net ir turint nedaug vietos galima treniruoti įvairias raumenų grupes ir padailinti figūrą. Puikus pasirinkimas yra steperiai, kurie užima nedaug vietos ir yra lengvai perkeliami – nenaudojamą steperį galite paslėpti kambario kampe ar po aukštesniais baldais.

  Sportas be kilimėlio tiesiog neįsivaizduojamas. Paminkštinimas apsaugo nuo įvairių traumų ir užtikrina patogumą. Sulankstomus kilimėlius galima laikyti spintoje, o kai norėsite pasimankštinti jie akimirksniu suteiks patogią vietą sportui tiesiog jūsų kambaryje. Įvairius pratimus raumenims atliksite su svarmenimis, kurie taip pat nereikalauja daug vietos.

  Mūsų plačiame asortimente tikrai išsirinksite sportui namuose reikalingą inventorių, kuris neužima daug vietos. Atraskite aukštos kokybės priemones, kurios užtikrins, kad sportas namuose leistų greitai pasiekti norimus rezultatus.