Prekių katalogas

Bėgimo takeliai

 • Bėgimas yra viena populiariausių sporto šakų ir suteikia daug naudos sveikatai. Bėgioti lauke smagu,tačiau besikeičiantys orai ir gyvenamoji vieta kartais riboja šią veiklą veiklą. Bėgimo takeliai – puiki išeitis, nes juos naudojant sportuoti galima visada, kai tik turite noro ar laisvą valandėlę. Bėgimo takelis gali būti naudojamas tiek sporto klube, tiek namuose. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote universalaus treniruoklio namams, nes bėgant treniruojami įvairūs raumenys.

  Kuo naudingi bėgimo takeliai?

  Bėgimo takeliai yra vieni populiariausių treniruoklių pasaulyje, mankštai ir treniruotėms juos renkasi ir mėgėjai, ir profesionalūs sportininkai. Bėgimas padeda deginti kalorijas ir palaikyti dailią figūrą. Palyginti su kardiotreniruokliais, bėgimo takeliai yra daug efektyvesni – sportuojant su jais sudeginamas maksimalus kalorijų kiekis. Sportuoti su šiuo treniruokliu gali kiekvienas, tad tai puikus būdas palaikyti sveiką svorį ar atsikratyti antsvorio, sumažinti riebalinį sluoksnį probleminėse zonose.

  Reguliariai mankštai bėgimo takeliai tinka ir dėl naudos sveikatai. Bėgant juda visas kūnas, tad stiprinama širdis ir kraujagyslių sistema, judėjimas padeda padidinti kaulų tankį, optimizuoti cukraus kiekį, mažina kataraktos riziką. Be to, negalima pamiršti ir energijos antplūdžio bei puikios savijautos – daugiau judėdami ir mankštindamiesi galėsite mėgautis puikia nuotaika.

  Kai kurie treniruokliai reikalauja specialių įgūdžių ar neblogo fizinio pasirengimo, bet tik ne bėgimo takeliai. Juos gali naudoti visi, nepriklausomai nuo savo pasiruošimo ar sudėjimo. Treniruotės intensyvumą galima rinktis pagal savo poreikius, tad lengva bus susidaryti individualų planą.

  Bėgimo takeliai Hairfree.lt asortimente

  Mūsų asortimente rasite patikimų gamintojų bėgimo takelius, kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į informaciją, kuri pateikiama prie prekės – bėgimo takeliai gali skirtis įvairiais parametrais, pavyzdžiui, leistinu maksimaliu sportuojančiojo svoriu, greičiu, galingumu ir kt.

  Taip pat atkreipkite dėmesį ir į bėgimo takelio išvaizdą – nuotraukos pateikiamos iš įvairių pusių, kad galėtumėte lengviau pasirinkti jums patinkantį dizainą.

  Mūsų siūlomi bėgimo takeliai puikiai tinka naudoti namuose, asmeniniais tikslais, tai puikus būdas puikiai jaustis ir padailinti savo figūrą.