Prekių katalogas

Fitneso gumos

 • Fitneso gumos yra elastinės gumos, skirtos įvairiems pratimams atlikti. Jos suteikia pasipriešinimą ir padeda treniruoti įvairius raumenis. Fitneso gumas gali naudoti visi, todėl jos dažnai yra naudojamos ne tik sportui, bet ir reabilitacijai, nereikalauja daug vietos, todėl puikiai tinka tiek mankštai namuose, tiek sportui klube ar gamtoje.

  Fitneso gumos pasirinkimas

  Rinkdamiesi pastebėsite skirtingas fitneso gumų spalvas, tačiau būkite atidūs – spalvos žymi gumos storį ir pasipriešinimo laipsnį. Žymėjimas spalvomis skiriasi, priklausomai nuo gamintojo, tad rinkdamiesi būtinai perskaitykite prie prekės pateikiamą informaciją.

  Pradedantiesiems geriausiai tiks tampri lengviausio pasipriešinimo guma, ji gali būti naudojama blauzdų ar pečių raumenų pratimams. Kuo didesnį pasipriešinimą suteikia fitneso guma, tuo intensyvesnis jos poveikis. Mažesnio tamprumo fitneso gumos suteikia didesnį pasipriešinimą ir yra rekomenduojamos pažengusiems sportininkams arba treniruojant didesnes raumenų grupes, jas patariama naudoti tik apšilus su tampresnėmis gumomis.

  Kokią naudą suteikia fitneso gumos?

  Mankštinantis su gumomis galima pasiekti tikrai puikių rezultatų, viskas priklauso nuo jūsų įdėto darbo. Tai puiki priemonė sustiprinti raumenyną ir paruošti savo kūną netikėtiems judesiams. Įgudę naudoti gumas, netruksite pastebėti teigiamą jų poveikį organizmui: tempimo pratimai su pasipriešinimu padeda stabilizuoti raumenis, gerina jų tonusą, dailina figūrą.

  Geriausia yra tai, kad fitneso gumas gali naudoti kiekvienas. Tereikia tinkamai pasirinkti pratimus ir treniruočių intensyvumą, fitneso gumos panaudojimo spektras įvairiems pratimams yra labai platus. Tai puiki alternatyva įvairiems treniruokliams. Mankštintis su gumomis paprasta – prireiks šiek tiek įgūdžių ir treniruotė taps ne tik smagia, bet ir intensyvia.

  Fitneso gumos Hairfree.lt asortimente

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų įvairių fitneso gumų pasirinkimą. Prie kiekvieno gaminio yra pateikiama svarbiausia informaciją, tad su ja susipažinus bus lengva pasirinkti tinkamą sporto inventorių. Platus asortimentas patenkins tiek pradedančiųjų, tiek pažengusių sportininkų poreikius, o pasirinktos fitneso gumos bus pristatytos į bet kurią šalies vietą vos per keletą dienų. Išbandykite efektyvius pratimus su elastine guma jau šiandien ir padailinkite savo figūrą!