Prekių katalogas

Gimnastikos kamuoliai

 • Gimnastikos kamuoliai yra puikus inventorius sportui. Juos paprasta naudoti įvairiems pratimams atlikti, kūnui lavinti. Be to, šie kamuoliai yra palyginti nebrangūs ir neužima daug vietos, tad tai puikus pasirinkimas, jei nusprendėte pradėti mankštintis namuose. Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės kamuolius, kurie užtikrins galimybę patogiai ir saugiai atlikti įvairius pratimus.

  Kaip naudojami gimnastikos kamuoliai?

  Reikia pripažinti, kad gimnastikos kamuoliai yra labai universalūs ir tinka daugybei pratimų. Juos galima naudoti pilateso ar fitneso treniruotėms, taip pat mankštinant skirtingas raumenų grupes. Nekreipkite dėmesio į pavadinimą – gimnastikos kamuoliai tikrai skirti ne tik gimnastikos pratimams!

  Šie kamuoliai suteikia pasipriešinimą, tad puikiai tinka raumenų stiprinimui, koordinacijai, pusiausvyros lavinimui. Atlikdami pratimus su gimnastikos kamuoliu galite pagerinti savo laikyseną, lavinti silpnus ir smulkius kūno raumenis. Gimnastikos kamuoliai taip pat padeda apsaugoti stuburą nuo kompresijos.

  Gimnastikos kamuoliai dažnai yra naudojami reabilitacijai, taip pat puikiai tinka profilaktikai. Net jei neketinate mankštintis intensyviai, gimnastikos kamuolį naudinga turėti namuose ir panaudoti vietoje kėdės. Toks sėdėjimas reikalauja raumenų darbo ir balanso, tad puikiai atpalaiduoja stuburą nuo krūvio, gerina laikyseną. Tai puikus pratimas nėščiosioms, kurias kankina nugaros skausmai. O jaunos mamos, sūpuodamos mažylį, gali spyruokliuoti ant gimnastikos kamuolio – nauda dviguba: mažylis greičiau užmigs, o mama padailins figūrą.

  Kaip pasirinkti gimnastikos kamuolį?

  Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kad gimnastikos kamuoliai skiriasi savo dydžiais. Tinkamo dydžio kamuolys turi užtikrinti patogią sėdėseną: pėdos pilnai atremtos į žemę, kojos sulenktos stačiu kampu, nugara tiesi. Reikalingo kamuolio skersmenį galite pamatuoti sėdėdami ant patogios kėdės, kuri leidžia užimti aprašytą poziciją.

  Kokybiški gimnastikos kamuoliai yra tvirti ir tinka įvairaus svorio žmonėms – pagal tai jie nėra klasifikuojami, tad galite nesibaiminti, jog kamuolys sprogs. Tuo tarpu patys gimnastikos kamuoliai yra lengvi, tad nenaudojant galima juos lengvai perkelti į laikymo vietą: terasą, sandėliuką arba užkelti ant spintos. Gimnastikos kamuoliai yra labai tamprūs ir atsparūs spaudimui, tačiau elkitės atsargiai – sąlytis su aštriais daiktais gali sugadinti kamuolį.