Prekių katalogas

Hanteliai, štangos, svarmenys

 • Kaina 1195
  Kaina 1995
  Kaina 2295
  Kaina 4495
  Kaina 3595
  Kaina 2695
  Kaina 1895
  Kaina 1495
  Hanteliai moterims Reebok 2x2kg
  Kodas: 7205.902-POW
  Kaina 2795
  Hanteliai moterims Reebok 2x4kg
  Kodas: 7205.904-POW
  Kaina 4495
  Hanteliai moterims Reebok 2x5kg
  Kodas: 7205.905-POW
  Kaina 6495
  Hanteliai moterims Reebok 2x1kg
  Kodas: 7205.901-POW
  Kaina 1595
  Hanteliai moterims Reebok 2x3kg
  Kodas: 7205.903-POW
  Kaina 3995
 • Įvairūs svarmenys, hanteliai ir štangos yra labai dažnai naudojamas sporto inventorius. Jie padeda sustiprinti raumenis ir pagerinti fizinę viso organizmo būklę, todėl būtent svorius dažnai renkasi tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai. Be to, svarmenys užima nedaug vietos, tad su jais galima treniruotis ne tik sporto salėje, bet ir namuose ar gamtoje. Taisyklinga kasdienė mankšta padės sustiprinti kūną, pagerinti raumenų tonusą ir imuninę sistemą.

  Kaip pasirinkti hantelius ar štangas?

  Pirmiausia, įvertinkite savo fizinį pasirengimą ir sveikatos būklę. Hanteliai, štangos padeda pasiekti puikių rezultatų, tačiau sportuojant itin svarbu sumažinti traumų riziką. Taip pat nuspręskite, kokio tikslo sportuodami sieksite. Hanteliai, štangos ar kiti svarmenys gali padėti padidinti raumenų masę, paryškinti jų formą, sutvirtinti raumenis, pagerinti laikyseną.

  Jei neturite sporto su svoriais patirties, rekomenduojame rinktis hantelius. Jie padeda sumažinti sporto traumų tikimybę ir yra lengvesni, nei štangos. Svarbu nepersistengti ir pasirinkti tinkamą fizinį krūvį, nes tik tuomet po treniruotės jausitės pailsėję, kupini energijos, pagerės kraujotaka, organizmo aprūpinimas deguonimi. Hanteliai, štangos dažniausiai yra naudojami viršutinei kūno daliai treniruoti, tačiau atliekant pratimus dirba įvairios raumenų grupės, tad padailinsite ir figūrą, atsikratysite viršsvorio. Svarmenys tinka įvairiems pratimams, todėl atsižvelgdami į savo tikslus galėsite rinktis mankštos intensyvumą.

  Hanteliai, štangos Hairfree.lt asortimente

  Mūsų asortimente siūlomi įvairaus svorio hanteliai, štangos. Surenkami hanteliai turi keičiamas dalis, todėl galima keisti jų svorį. Tai puikus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, nes galima pasirinkti tinkamiausią svorį kiekvienai treniruotei. Vientisi svarmenys yra lengvesni, o hantelių svoris gali svyruoti, tad galite juos rinktis nuo 10 iki 20 kg.

  Didesni svoriai yra skirti stacionariems pratimams, tačiau atkreipkite dėmesį, kad mažesnis svoris visada yra labiau rekomenduojamas – taip sportuoti saugiau. Štangos su svarmenimis komplektas leis pasirinkti sunkesniems pratimams tinkamą svorį: galite naudoti po tris poras arba tik vieną porą svarmenų. Perskaitykite prie produktų pateikiamus aprašymus ir lengvai pasirinksite tai, kas geriausiai tinka jūsų treniruotėms.