Prekių katalogas

Prisitraukimų skersiniai, lygiagretės

 • Kaina 3900
  Prisitraukimų skersinis WALL MOUNTED MODEL 3
  Kodas: DSK-PIONER-3

  Prisitraukimų skersinis tvirtinamas prie sienos, maksimali apkrova 100 kg

  Kaina 4900
 • Prisitraukimų skersiniai puikiai tinka sportui namuose, juos taip pat rasite ir kiekvienoje sporto salėje. Tai itin veiksmingas treniruoklis, skirtas viršutinei kūno daliai treniruoti. Tai vienas patogiausių būdų daryti prisitraukimus. Šie pratimai yra efektyviausi lavinant ir stiprinant viršutinę nugaros dalį, bicepsus. Prisitraukiant didelį krūvį gauna platusis nugaros raumuo ir dvigalvis žasto raumuo, taip pat dirba ir krūtinės ląstos raumenys. Prisitraukimų skersiniai dažniau yra naudojami vyrų, tačiau pasimankštinti su jais rekomenduojama ir moterims, kurios siekia sustiprinti viršutinės kūno dalies raumenis.

  Kuo skiriasi prisitraukimų skersiniai?

  Šie treniruokliai gali būti tvirtinami prie treniruočių sienelės. Tokie modeliai dažniausiai yra naudojami sporto salėse ar didesnėse privačiose sporto erdvėse. Vis dėlto jei daug vietos sportui ir neturite, skersinio neverta atsisakyti – galite rinktis tvirtinamus prie sienos ar durų staktos modelius. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai kurie prisitraukimų skersiniai gali būti tvirtinami ir arti grindų – tuomet juos patogu naudoti įvairiems pratimams, pavyzdžiui atsilenkimams, treniruoti pilvo ir nugaros raumenis.

  Itin universalus yra skersinis treniruoklis, kuris gali būti kabinamas ant durų staktos arba naudojamas atremtas į grindis. Toks skersinis užima nedaug vietos, o nenaudojant jį galima nukabinti ir padėti sandėliuke ar spintoje. Šio tipo skersiniai tinka labai įvairiems pratimams atlikti ir leidžia visapusiškai treniruoti viršutinę kūno dalį bei pasiekti puikių rezultatų.

  Taip pat atkreipkite dėmesį ir į paminkštinimus bei rankenas. Kokybiška ir neslidi jų danga užtikrins saugumą atliekant įvairius pratimus ir palengvins pratimų atlikimą.

  Prisitraukimų skersiniai Hairfree.lt asortimente

  Mūsų parduotuvėje siūlomas platus skersinių pasirinkimas. Visi prisitraukimų skersiniai yra kruopščiai atrinkti ir pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu, yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.

  Sportuojant inventoriaus kokybė yra labai svarbi, nes tik ji padeda sumažinti įvairių traumų riziką.

  Rinkdamiesi skersinį, būtinai atkreipkite dėmesį į prekės aprašymą. Čia rasite svarbiausius techninius duomenis ir galėsite įvertinti, ar pasirinktas prisitraukimų skersinis atitinka jūsų poreikius. Taip pat gali skirtis ir skersinių matmenys, tad pirkdami įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą modelį.