Prekių katalogas

Treniruočių suoliukai

 • Norite padailinti ar išryškinti pilvo preso raumenis? Treniruoti kojas ir rankas ar visą kūną? Suoliukai yra kaip tik tai, ko jums reikia. Tai funkcionalus inventorius, kuris tiks tiek sportui klube, tiek ir pratimams namuose. Suoliukai sukuria patogią ir saugią atramą stuburui, kuri apsaugo nuo traumų atliekant atsilenkimus ir kitus pratimus, o platus pritaikymas leidžia įvairioms raumenų grupėms skirtas treniruotes paversti daug efektyvesnėmis.

  Kuo skiriasi sportui skirti suoliukai?

  Rinkdamiesi pastebėsite skirtingą suoliukų išvaizdą. Šie skirtumai nėra atsitiktiniai – kaip atrodo suoliukai, priklauso nuo jų paskirties. Itin populiarūs yra atsilenkimų suoliukai, kurie yra skirti pilvo preso pratimams. Šie suoliukai yra stabilūs ir patogią atramą nugarai, turi paminkštinimus kojos užfiksuoti. Keičiant pakėlimo kampą galima pasirinkti treniruotės ant suoliuko intensyvumą.

  Treniruočių suoliukai yra itin pažangūs ir atlieka daugybę funkcijų, todėl juos dažnai naudoja profesionalūs sportininkai, jų galima pamatyti kiekviename sporto klube. Tokie suoliukai turi kelių pakopų atlošą ir sėdynę, reguliuojamą kojų padėtį. Jie tinka įvairiems pratimams atlikti ir užtikrina saugumų bei patogumą mankštos metu. Multifunkciniai suoliukai gali būti naudojami pilvo preso, rankų ir pečių, kojų ir kitoms raumenų grupėms treniruoti.

  Vadinamieji štangos suoliukai yra skirti darbui su štanga. Jie užtikrina stabilią ir patikimą atramą kūnui, yra paminkštinti, tad sumažina nugaros traumų tikimybę. Sportuodami ant tokio suoliuko jausitės patogiau.

  Suoliukai parduotuvės Hairfree.lt asortimente

  Mūsų asortimente yra siūlomi įvairūs suoliukai sportui, tad kiekvienas galės pasirinkti pagal asmeninius poreikius. Iš didelės pasiūlos asortimentą kruopščiai atrinkome, tad mūsų siūlomi suoliukai pasižymi puikia kokybe ir ilgaamžiškumu. Naudojant suoliukus dažnai greičiausiai nusidėvi minkštos dalys, tad parinkome inventorių su aukštos kokybės gumos ar odos apdaila, kuri puikiai atlieka savo funkciją, neslysta ir ilgai išlaiko pirmapradę išvaizdą.

  Mūsų asortimente rasite ir profesionaliam sportui skirtų suoliukų, ir paprastesnių modelių, kurie puikiai tiks naudoti namuose. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į prekės aprašymą – čia rasite svarbiausią informaciją, suoliuko techninius duomenis ir matmenis.