Stangresnė, lygesnė ir jaunesnė oda - sustabdykite senėjimo požymius

2015-06-25

Silk'n FaceTite - tai senėjimą stabdanti priemonė, veikianti ne tik odos paviršių, bet ir atkurianti ją iš vidaus. Procedūrų metu skatinama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba bei stiprinami gilesni odos sluoksniai. Šis procesas pagerina odos tekstūrą, ji tampa lygesnė ir labiau elastinga. Sumažinamos raukšlelės, saulės ar su amžiumi atsirandančios veido odą varginančios dėmės. Geriausia tai, jog gydyti ir jauninti savo veido odą galite tiesiog namuose – jums patogiu metu, asmeniškai, išvengiant dažnų vizitų į grožio salonus.

Senėjimą stabdanti HT ™ technologija

Silk'n FaceTite išskirtinumas - HT ™ technologija. Novatoriška anti-senėjimo formulė, kurios veiksmingumas buvo išbandytas atliekant klinikinius tyrimus, pritaikyta veido, kaklo ir krūtinės odos senėjimo stabdymui ir jauninimui. Procedūros metu odos paviršiaus temperatūra neviršija 43° C, o vidiniai sluoksniai įšyla iki 50° temperatūros. Tai visai neskausminga, jaučiama maloni šiluma, HT ™ technologijai veikiant odą iš vidaus.

Saugo jūsų odą

„Silk’n FaceTite“ prietaise yra integruotas terminis jutiklis, matuojantis odos temperatūrą ir padedantis stabilizuoti skleidžiamą šilumos energiją.
Siekiant išvengti perkaitinimo, unikalus, integruotas šilumos stabilizatorius procedūros metu matuoja odos temperatūrą. Aptikus odos temperatūros pakilimą (42°C-43°C), stabilizatorius automatiškai sustabdo šilumos skleidimą tol, kol temperatūra pakankamai sumažėja.

HT ™ technologija apjungia 3 energijos šaltinius:

• infraraudonuosius spindulius (IR), kurie veikia viršutinį odos sluoksnį ir gerina odos struktūrą;
• žemo lygio lazerinę terapiją (LLLT), kuri pasiekia dermį odos jauninimui ir kolageno gamybos skatinimui;
• bipolinius radijo dažnius (Bi-Polar RF), kurie įsiskverbia giliai į poodį giliam audinių patempimui ir raukšlių mažinimui.

Saugus ir kliniškai patvirtintas

Silk'n FaceTite prietaisas buvo ilgai testuojamas, išbandytas klinikiniais tyrimais ir patvirtintas, kaip saugus naudoti namų aplinkoje aparatas, pritaikytas tiek vyrams, tiek moterims. Rezultatai jaučiami vos po pirmos procedūros – oda tampa lygesnė ir stangresnė.

1. Tinka visiems odos tipams
Unikali Face Tite naudojama technologija yra pritaikyta visoms odos spalvoms ir tipams, tad galite nesukti galvos, ar prietaisas nesukels neigiamo poveikio. Jis gali būti naudojamas net ir tamsiausios odos jauninimui, kas yra didelis pranašumas, lyginant su kitais veido odos atnaujinimo aparatais.

2. Įprastas gyvenimo ritmas po procedūros
Prietaisas naudoja trijų skirtingų šviesos energijų kombinaciją (BI-Polar RF, LED bei IR šiluma), tad dirba visai kitu principu, nei lazeriniai aparatai. Žymiai sumažėja odos pažeidimo galimybė, o po procedūros galite iškart kibti į darbus ar tęsti įprastą veiklą – gydymas su FaceTite nereikalauja regeneracinio „ramybės laiko“.

3. Galimi tiesioginiai saulės spinduliai
Veido odos atjauninimo aparatas Silk'n FaceTite veikia ne lazerio principu, tad prieš ir iškart po procedūros galite mėgautis saulės voniomis, nekenkiant savo odai. Žinoma, rekomenduojama naudoti apsauginius kremus, tačiau ne dėl prietaiso poveikio, o siekiant apsaugoti odą nuo UV spindulių bei senėjimo.

4. Gali būti naudojamas tiek veidui, tiek kaklui
Su odos jauninimo aparatu raukšles galite naikinti labiausiai pastebimose vietose – ne tik veido, bet ir kaklo srityje. Veidui skiriate daug dėmesio, tačiau kaklas išduoda tikrąjį amžių? Su Silk'n FaceTite dabar galite tai pakeisti ir džiaugtis stangresne bei lygesne kaklo oda.

Ypatybės:

• Revoliucinė HT ™ anti-senėjimo technologija;
• Lygina raukšles;
• Stangrina odą;
• Sumažina smulkių raukšlelių kiekį;
• Skatina kolageno ir elastinių skaidulų gamybą;
• Blukina pigmentines dėmes;
• Stiprina gilesnius odos sluoksnius;
• Pagerina odos struktūrą ir elastingumą.

Silk'n Slider gelis

Silk'n FaceTite pakuotėje rasite ir tūbelę Silk'n Slider gelio. Tai būtinas odos jauninimo procedūros komponentas, be kurio Silk'n FaceTite prietaisas neturės jokio poveikio. Prieš pradedant gydymą, plonu sluoksniu ištepkite odos paviršių. Gelis ne tik drėkina, bet taip pat padeda lengviau valdyti aparatą bei apsaugo odą nuo perkaitimo ir paraudimo.