Prekių katalogas

Bekontaktinės šiukšlių dėžės

 • Kaina 3295
 • Šiukšliadėžė, atidaroma prie jos neprisilietus, skamba viliojančiai, tiesa? O tai visiškai įmanoma – tokią galite išsirinkti jau dabar mūsų asortimente! Turime kelis skirtingus pasirinkimus, tačiau visos šiukšliadėžės bus kokybiškos, pagamintos iš tvirtų medžiagų, todėl tai neabejotinai ilgalaikė investicija. O jei manote, kad toks išskirtinis ir patogus daiktas kainuos labai daug, tai keiskite pozicija – mūsų asortimente automatinių šiukšliadėžių kainos tikrai labai patrauklios!

  Automatinės šiukšliadėžės privalumai ir veikimo principas

  Automatinė šiukšliadėžė atsidarys Jums nė neprisilietus. O viso to paslaptis – infraraudonųjų spindulių jutiklis, pasirūpinantis, kad šiukšliadėžė atsidarytų ir užsidarytų rankai prie jos priartėjus ar nutolus per tam tikrą atstumą.

  Tokia šiukšlių dėžė užtikrins maksimalią higieną, kas itin aktualu, jei ja naudojasi daugiau asmenų. Taip pat nereikia pamiršti ir patogumo – toks paprastas ir inovatyvus šiukšliadėžės naudojimas leis sutaupyti ir šiek tiek laiko, jei ją atidaryti prireikia dažniau.

  Automatinės šiukšliadėžės mūsų asortimente

  E. parduotuvėje Hairfree.lt rinkitės norimo dydžio ir spalvos šiukšliadėžę, kurią valdyti galėsite bekontakčiu būdu. Tai maksimali higiena ir komfortas. Šių prekių gamybai naudojamas itin aukštos kokybės plastikas, kuris atrodo ne tik estetiškai, tačiau ir yra labai lengvai valomas, tad priežiūra nereikalaus daug papildomo laiko. Toks išmanusis atliekų konteineris atsidarys ir užsidarys automatiškai, kai ranka prie jo priartės ar nutols per 10 cm atstumą nuo dangčio.

  Šiukšliadėžės sveria kiek daugiau kaip kilogramą. Baterijos įkrovimo laikas siekia 120 min. Mūsų pasiūloje galite rinktis mažesnę (12 litrų) arba kiek didesnę (14 litrų) šiukšliadėžę. Turime dviejų spalvų šiukšlių dėžes: baltas ir pilkas.

  Automatinės šiukšliadėžės internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Pirkite internetu ir taupykite savo laiką. Automatinės šiukšlių dėžės ieškodami fizinėse pardavimo vietose neabejotinai laiko sugaišite kur kas daugiau. Juo labiau kad ne visur rasite tokį išmanų ir inovatyvų daiktą. O pirkdami internetu Jūs galėsite savarankiškai planuoti pirkimo procesą ir išsirinkti labai greitai bei patogiai. Dėkite patikusį gaminį į pirkinių krepšelį, apmokėkite, o mes jį pristatysime sėkmingai ir greitai į paštomatą arba kurjeriu.