Prekių katalogas

Fizioterapijos prietaisai

 • Fizioterapija - sudedamoji medicinės reabilitacijos ir sveikatinimo dalis, kuri sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų. Fiziniai veiksniai malšina skausmą, slopina uždegimą, spazmus, gerina audinių kraujotaką ir mitybą. Gydymui naudojamos elektromagnetinės bangos, ultragarsas, lazeris.
   

  Kaina 312500
  Šviesos žadintuvas su eterinių aliejaus garintuvu ir radija Lanaform Wake Up Scents
  Kodas: 5410984083787

  Trys viename - žadintuvas su radija, oro aromatizatorius ir šviesos terapijos lempa

  Kaina 5995
  Miego terapijos prietaisas NUXO
  Kodas: 5410984090723

  NUXO apjungia 4 padedančius užmigti metodus

  Kaina 4900
  Šviesos terapijos žadintuvas Lanaform Wake Up Light
  Kodas: 5410984068982

  Radija su laikrodžiu ir žadintuvu imituojanti saulėtekį bei saulėlydį

  Kaina 3995
 • Mikrocirkuliacija yra kapiliaruose vykstanti kraujotaka, nepaprastai svarbi žmogaus gyvybei ir visoms funkcijoms. Mikrocirkuliacijos metu visi kūno organai ir audiniai aprūpinami deguonimi bei maisto medžiagomis. Sergant mikrocirkuliacija sutrinka, gijimo procesas slopinamas, energijos gamyba reikšmingai mažėja, o imunitetas silpsta, drauge mažindamas atsparumą įvairiausioms infekcijoms. Tai suponuoja normalios organizmo veiklos sutrikdymą. Verta paminėti ir tai, jog mikrocirkuliacijai įtakos turi ir natūralūs senėjimo procesai – ilgainiui mikrocirkuliacija lėtėja. Taip pat tam įtakos gali turėti ir šiandieninį daugelio žmonių gyvenimą lydintys veiksniai, pavyzdžiui, netinkama mityba, stresas, kenksminga aplinka, judėjimo stoka, darbo ir poilsio disbalansas ir kt. Tad norintys efektyviai rūpintis sveikata turėtų susidomėti mikrocirkuliacijos reikšme, būtinybe rūpintis savo gyvenimo būdu ir pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis. Kaip? Tai padaryti gali padėti fizioterapijos prietaisai su mikrocirkuliacijos technologija. Tokį turime ir Hairfree.lt el. parduotuvės asortimente. Tai – pulsuojančio magnetinio lauko kraujagyslių mikrocirkuliacijos terapija, efektyviai gerinanti natūralius kiekvieno organizmo savigydos bei regeneracijos procesus.

  Kodėl Jums reikalingas mikrocirkuliacijos prietaisas? Žmogaus organizmas reaguodamas į įvairiausius dirgiklius tarsi įjungia tam tikrus reguliavimo mechanizmus, kurie būdingi ir mikrocirkuliacijai. Šiam procesui paskatinti reikšmingi visų – net mažųjų – kraujagyslių „siurbimo“ judesiai. Mūsų asortimente esantis mikrocirkuliacijos prietaisas be jokio vargo gerina ne tik didesnių kraujagyslių reguliacinius mechanizmus, bet nepriekaištingai paveikia ir pačias mažiausias. Didelė tokio prietaiso ir procedūros reikšmė naudinga visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar kitų kriterijų.
  Mūsų asortimente taip pat galite įsigyti ir fizioterapijos prietaisą skausmui malšinti.

  Fizioterapijos prietaisai su mikrocirkuliacijos technologija arba be jos internetu – Hairfree.lt el. parduotuvėje pirkti labai greita ir patogu. Taupykite brangų savo laiką ir negaiškite jo kelionėms į specializuotas parduotuves, nes tokio prietaiso dar teks ilgokai paieškoti. Negana to, Jums reikės derintis prie fizinės pardavimo vietos darbo laiko. O pirkti internetu nepalyginamai patogiau – pirkimo procesą planuokite visiškai savarankiškai, pirkti galite iš bet kurios vietos, bet kuriuo Jums patogiausiu metu. O mes pasirūpinsime, kad Jūsų pirkinys nurodytu adresu Jus pasiektų sėkmingai.