Valiuta:

Prekių katalogas

Skysto muilo ir dezinfekcinių skysčių bekontaktiniai dozatoriai

 • Bekontaktiniai skysčių dozatoriai dozatoriai yra nepakeičiamas sprendimas įvairiose viešose vietose. Jie montuojami prie kriauklių grožio salonuose, biuruose ir kitose viešosios paskirties patalpose. Taip pat skysto muilo dozatoriai gali būti panaudoti dezinfekciniam skysčiui dozuoti patalpose, kuriose yra būtina ar rekomenduojama rankų dezinfekcija.

  Platus asortimentas užtikrina universalų pritaikymą, tad galite nesijaudinti dėl muilo dozatoriaus naudojimo patalpose. Dažniausiai yra naudojami prie sienos tvirtinami dozatoriai, kuriems nereikia papildomos vietos ant kriauklės krašto ar lentynėlės. Tai itin praktiškas sprendimas patalpose, kuriose yra gana dideli žmonių srautai – ant sienos tvirtinami dozatoriai yra itin atsparūs ir ilgaamžiai. Atvirose patalpose, kuriose nėra tvirtinimui tinkamos sienos, gali būti naudojami mobilūs muilo dozatoriai. Galimi du pasirinkimai: dozatorių galima laikyti ant stalo ar lentynos arba tvirtinti prie specialaus stovo.

  Toks mobilus sprendimas taip pat yra nepakeičiamas tose patalpose, kurių išdėstymas ar paskirtis yra dažnai keičiama. Be to, naudojant mobilius dozatorius nereikalingas tvirtinimas prie sienos, tad nelieka jokių žymių.

  Muilo dozatoriai jau seniai tapo neatsiejama viešosios paskirties patalpų dalimi: juos rasime grožio salonuose, degalinės, SPA centruose, viešbučiuose, kavinėse ir kt. Verslas šį sprendimą renkasi taupumo sumetimais: naudojant dozatorių, jis yra užpildomas dideliu kiekiu skysto muilo. Taip sutaupomos išlaidos mažoms pakuotėms. Be to, muilo dozatorius reikia rečiau papildyti, o ši procedūra nereikalauja daug laiko.

  Antra vertus, muilo dozatoriai visada atrodo prabangiai ir subtiliai. Jų išvaizda yra universali ir lengvai pritaikoma, o gamybai naudojamos medžiagos yra atsparios ir ilgaamžės. Dėl to dozatoriaus paviršius yra atsparus dulkėms ir lengvai valomas.

  Skysto muilo kiekis yra dozuojamas paspaudimais – tai leidžia sumažinti sunaudojamo muilo kiekį, nes kiekvieną kartą dozatorius paduoda reikalingą jo kiekį. Tai itin patogu tose vietose, kur kyla poreikis dažnai plauti ar dezinfekuoti rankas.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi muilo dozatoriai pasižymi moderniu dizainu ir klasikine išvaizda bei spalvų gama. Jų naudojimas užtikrins patogumą ir leis sumažinti skysto muilo ar dezinfekcinio skysčio sąnaudas.