Prekių katalogas

Prekės vaikams, žaidimai, žaislai

 • Įvairaus amžiaus vaikus auginantys tėveliai turi labai plačias pasirinkimo galimybes, kai reikalingi tam tikri daiktai vaikams: nuo drabužių, žaislų iki daiktų, palengvinančių buitį su vaikais, jų auginimą. Mūsų e. parduotuvės asortimentas – ne išimtis. Siūlome puikų pasirinkimą, aukštą kokybę, patogų pirkimo procesą ir patrauklias kainas.

  Į ką atsižvelgti, renkantis prekes vaikams?

  Vaikiškų prekių pasirinkimas yra tas procesas, kurio metu tikslinga vertinti tikrai nemažą pluoštą kriterijų. Ir jie skirsis, priklausomainuo to, koks daiktas renkamas. Vieni aspektai svarbūs renkantis drabužius, kiti – žaislus, dar kiti – lavinimo priemones ir pan. Tačiau yra ir bendrų rekomendacijų, į ką verta atsižvelgti, renkantis prekes vaikams.

  Pirmiausia – saugumas. Bet kuris vaikui perkamas daiktas turi būti saugus. Tad atkreipkite dėmesį, ar jo gamybai nenaudojamos kenksmingos medžiagos, ar daiktas neturi aštrių kampų, briaunų, nepritvirtintų elementų (ypač aktualu kalbant apie mažus vaikus).

  Ne mažiau svarbuatsižvelgti į vaiko amžių. Nors išimčių šiuoatveju gali būti, kadangi visi vaikai skirtingi, tačiau dažnu atveju amžiaus rekomendacijas įvertinti reikėtų.

  Stabilumas ir tvirtumas – ne mažiau reikšmingi aspektai, tiesiogiai susiję su vaiko saugumu bei patirtimi naudojant konkretų daiktą.

  Prekės vaikams mūsų asortimente

  Mūsų pasiūloje – didelė įvairovė kokybiškų, patvarių, patikimų, saugių prekiųįvairaus amžiaus vaikams:

  • judėjimo priemonės, pavyzdžiui: elektromobiliai, velomobiliai, balansiniai dviratukai vaikams;
  • aktyviam laisvalaikiui: laipiojimo kopėtėlės, įvairūs laipiojimo kopėtėlėms skirti priedai, suteiksiantys dar daugiau galimybių;
  • smagiems žaidimams: nameliai, palapinės vaikams, mediniai žaislai, žaislų rinkiniai;
  • pramogoms: vaikiškos sūpynės, čiuožyklos;
  • lavinimui: lavinamieji kilimėliai;
  • miegui: naktinės lempos.

  Identifikuokite savo poreikius ir išsirinkite tai, kas geriausiai atitiks juos bei finansines galimybes. Visos prekės išsiskiria puikia kokybe.

  Prekės vaikams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje rasite labai platų vaikiškų prekių asortimentą. Tačiau tokia gausa pasirinkimo tikrai neapsunkins – lengvai ir patogiai rasite tai, kas tiks būtent Jums. Labai padės išsamūs prekių pristatymai, nurodytos tikslios komplektacijos, tiksli kaina, realų daiktą atitinkančios nuotraukos.

  Pasirūpinsime ir patogiu pirkinių pristatymu – į paštomatą arba iki durų.

  Kaina 16900
  Kaina 16900
  Kaina 2395
  Medinės vaikiškos supynės
  Kodas: L74M

  Patvarios ir saugios vaikiškos sūpynės iš medžio vaikams nuo 6 mėn. iki 36 mėn.

  Kaina 1995
  Kaina 1195
  Kaina 2695
  Kaina 16900
  Kaina 8900