Prekių katalogas

Balansiniai dviratukai

 • Šiandieninė rinka siūlo daug ir įvairių judėjimo priemonių vaikams, kurias jie patys gali valdyti, pavyzdžiui, pedalais ar kojomis ir pan. Tokios priemonės net patiems mažiausiems suteikia savarankiškumo, pasitikėjimo savimi, daugelis jų padeda mankštinti daug kūno raumenų, kas yra labai naudinga augančiam vaikui. Vienos iš daugiausiai liaupsių sulaukiančių judėjimo priemonių vaikams yra balansiniai dviratukai. Jei nuspręsite tokį įsigyti, mūsų pasiūloje laukia puikūs, spalvingi ir aukštos kokybės gaminiai.

  Į ką atsižvelgti, renkantis balansinį dviratį vaikui?

  Jei nusprendėte pirkti balansinį dviratuką, atsižvelkite į tokius aspektus:

  • kokio amžiaus vaikui rekomenduojamas;
  • koks maksimalus naudotojo svoris.

  Šie du aspektai yra susiję su vaiko saugumu ir patogumu. Be minėtų kriterijų, įvertinkite ir dizainą, papildomas dviratuko funkcijas, stabilumą, tvirtinimo elementus ir pan.

  Balansiniai dviratukai vaikams mūsų asortimente

  Mūsų asortimente rasite mažiesiems naudotojams stirtus paspiriamus vaikiškus keturračius balansinius dviratukus, akį traukiančius savo dizainu: spalvomis, forma, papildomomis smagiomis veiklomis mažiesiems.

  Stabilūs keturis ratukus turintys balansiniai dviratukai leis mokytis laikyti pusiausvyrą, valdyti šią transporto priemonę, mokytis ja važiuoti ir drauge jaustis užtikrintai bei saugiai. Dviratukai turi minkštą sėdynę, todėl vaikas jausis tikrai komfortiškai.

  Verta atkreipti dėmesį, kad mūsų parduodami balansiniai dviračiai vaikams turi neslidžius ratukus, todėl dviratukas tiks skirtingoms kelio dangoms.
  Būtina paminėti ir ryškias spalvas bei garsus, kuriuos skleidžia transporto priemonė. Tiek viena, tiek kita visada sudomina mažuosius naudotojus, tad nenustebkite, jei šis dviratukas taps mylimiausia vaiko veikla.

  Mūsų balansiniai dviratukai skirti naudoti tiek namuose, tiek lauke. Jie tinka 8–24 mėn. vaikučiams. Galite rinktis iš kelių spalvų variantų.

  Balansiniai dviratukai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Jei domina balansiniai dviratukai mažiems naudotojams, tai mūsų e. parduotuvėje galite rinktis spalvingus, kokybiškus, stabilius, tvirtus ir žavinčius ne tik spalvomis, bet ir garsais. Išsirinkite, apmokėkite, o mes pasirūpinsime patogiu ir sklandžiu pristatymu. Galite rinktis pristatymo paslaugą į paštomatą arba per kurjerį iki durų. Tai maksimalus patogumas ir laiko taupymas Jums!