Prekių katalogas

Elektromobiliai vaikams

 • Prekių nėra.
 • Rinkdami žaislus, pramogas vaikams turime itin platų pasirinkimą. Labai daug skirtingo amžiaus vaikų simpatijų sulaukia įvairios judėjimo priemonės, primenančios realias – tarsi sumažintos jų kopijos. Vienos populiariausių – elektromobiliai. Pastarieji vilioja ne tik berniukus, bet ir mergaites! Tad jei svarstote, kuo nustebinti savo atžalą ar kokią ypatingą dovaną įteikti savo ar kitam vaikui gimtadienio, Kalėdų ar kita proga, elektromobilis gali būti labai šaunus pasirinkimas.

  Į ką atsižvelgti, renkantis elektromobilį vaikui?

  Jei nuspręsite vaikui pirkti būtent tokią priemonę, pirmiausia atsižvelkite į rekomenduojamą amžių – tai svarbu saugumo kontekste, o ir vaikui bus kur kas patogiau, jei priemonė atitiks jo amžių. Šis kriterijus leis kaip reikiant susiaurinti paieškos lauką.

  Kitas svarbus aspektas – maksimalus naudotojo svoris. Pastarasis kriterijus taip pat susijęs su saugiu elektromobilio naudojimu, jo stabilumu, patvarumu. Atsižvelkite į galingumą – mažesniam vaikui labai galingo variklio nereikia, užteks mažesnės galios, o drauge tokia priemonė kainuos pigiau. Svarbu ir krovimo laikas bei veikimo laikas įkrovus, mat nuo to priklauso naudojimosi patogumas. Kuo ilgiau veikia, tuo ilgiau galite pramogauti.

  Verta prioritetą teikti priemonėms, turinčioms saugos diržus, avarinio sustabdymo nuotoliniu būdu funkciją.

  Elektromobiliai vaikams mūsų asortimente

  Ieškote kokybiško, gražaus ir patrauklia kaina išsiskiriančio elektromobilio vaikams? Mūsų asortimente tokį tikrai išsirinksite. Turime lengvųjų automobilių bei kur kas didesnių, pavyzdžiui, gaisrinės mašiną.

  Mūsų asortimente esantys elektromobiliai išvysto 2–4 arba 3–5 km/h greitį. Maksimalus galimas svoris gali būti 30 kg. Mūsų e. parduotuvėje parduodami elektromobiliai, kurių įkrovimo laikas yra 8 val., o veikimolaikas pilnai įkrovus – net iki 1 val.

  Asortimente yra elektromobiliai vaikas, turintys saugumo ir komforto suteikiančių funkcijų, pavyzdžiui, avarinis sustabdymas, automatinis stabdis, atidaromos durys ir kt.

  Elektromobiliai vaikams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų asortimente elektromobilį vaikui išsirinksite labai paprastai ir operatyviai. Tai padaryti padės išsamūs prekių aprašymai, nuotraukos. E. parduotuvėje pateikta tiksli kaina, yra ir vaizdo pristatymai. Negana to, pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu!