Prekių katalogas

Vaikiškos laipiojimo kopetėlės

 • Mini sporto klubas vaikokambaryje – skamba viliojančiai, tiesa? O šią idėją realizuoti visai nesudėtinga – tereikia įsigyti laipiojimo kopėtėles. Ir berniukus, ir mergaites sudominančios kopėtėlės garantuos ne tik smagų laiką, tačiau ir bus naudingos sveikatai bei gerai savijautai. Naudojantis kopėtėlėmis dirba daug kūno raumenų, didinama ištvermė, tai puiki mankšta ir tobula alternatyva kompiuteriui, telefonui ar kitiems ekranams. Jei susigundėte ir norite laipiojimo kopėtėles įkurdinti ir savo vaiko kambaryje, mūsų asortimente išsirinksite pagal savo poreikius bei galimybes – puikios kainos, skirtingi variantai ir aukšta kokybė laukia Jūsų.

  Į ką atsižvelgti, renkantis laipiojimo kopėtėles vaikams?

  Rinkdamiesi, kokias laipiojimo kopėtėles pirkti, atsižvelkite į tai, kiek veiklos galimybių jos suteiks, kokio amžiaus vaikams yra skirtos. Mažiems paprastai užtenka gana kuklaus varianto, tačiau jei galvojate apie ilgalaikę perspektyvą, galima iškart investuoti į daugiau funkcijų turinčias kopėtėles.

  Visgi labai svarbu įvertinti ir kopėtėlėms turimą plotą. Neretai vaikų kambariai yra gana kompaktiški, tad įtalpinus daugiau vietos užimančias kopėtėles, vietos neliks patogiam judėjimui. Dar vienas svarbus aspektas – maksimali apkrova. Tai reikšminga saugumo kontekste.

  Laipiojimo kopėtėlės mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvėje rasite platų laipiojimo kopėtėlių pasirinkimą: nuo gana kuklių iki didelių ir suteikiančių daug kelių fantazijai bei sporto veikloms. Daugelis kopėtėlių yra tinkamos vaikams jau nuo trejų metukų. Puiku tai, kad sėkmingai jomis naudotis gali ir jau būdami paaugliais, todėl šis pirkinys bus tikrai naudinga ilgalaikė investicija.

  Laipiojimo kopėtėlės labai aukštos kokybės, stabilios, tvirtos. Tai bus puiki priemonė vaikams stiprinti raumenis, didinti ištvermę, gerinti sveikatą, taip pat tokia veikla teigiamai veiks ir nuotaiką!
  Mūsų turimos laipiojimo kopėtėlės skiriasi matmenimis, svoriu, įranga bei kitais aspektais. Vaikams ypač patinka tos, kurios turi ne tik kopėtėles, bet ir virves, žiedus bei kitą įrangą, suteikiančią daugiau galimybių sportuoti.

  Laipiojimo kopėtėlės vaikams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje pirkite greitai, patogiai, todėl tai bus kur kas geresnis variantas nei fizinė pardavimo vieta. Visos prekės išsamiai pristatytos, pateiktos nuotraukos. Negana to, pasirūpinsime patogiu pristatymu!