Prekių katalogas

Laipiojimo kopetėlių priedai

 • Prekių nėra.
 • Vaikai mėgsta sportuoti, užsiimti aktyviomis veiklomis, jie nenustygsta vietoje ir tiek mažiems, tiek didesniems reikia kažkur „iškrauti“ savo energiją. Ar žinote, kad galite sukurti savo atžaloms mažytį sporto klubą tiesiog namuose? Tai padaryti leis laipiojimo kopėtėlės – itin funkcionalus sprendimas, kuris suteiks progą vaikams smagiai leisti laiką, o drauge stiprinti raumenis, gerinti savijautą bei nuotaiką, didinti ištvermę. Jei planuojate įsigyti laipiojimo kopėtėles arba tokias jau turite, Jums bus aktualūs ir laipiojimo kopėtėlių priedai, kurie suteikia dar daugiau galimybių sportuojant, leidžia užsiimti įvairesnėmis veiklomis. Tai garantuoja, kad laipiojimo kopėtėlės vaikams tikrai nenusibos, nes atliekamus pratimus galės vis kaitalioji. Tad kokybiškų priedų ieškokite mūsų asortimente labai patrauklia kaina.

  Į ką atsižvelgti, renkantis laipiojimo kopėtėlių priedus?

  Esminis aspektas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis laipiojimo kopėtėlėms skirtus priedus, yra tai, kokių lūkesčių turite, kokias veiklas, pratimus norite atlikti. Pagal tai pasirinksite Jums tinkamiausius priedus.

  Laipiojimo kopėtėlių priedaimūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės pasiūloje rinkitės iš kelių skirtingų laipiojimo kopėtėlių priedų grupių:

  • Laipiojimo kopėtėlių saugumo kilimėliai. Pastariejiskiriasi matmenimis, todėl nuspręskite, kuris bus tinkamiausias Jums. Taip pat galite pasirinkti labiau patinkančią spalvą.
  • Krepšinio lankai. Daugelis vaikų yra neabejingi krepšiniui, todėl toks lankas tikrai yra vienas išmėgiamiausių priedų.
  • Laipiojimo kopėtėlių kopėtėlės.
  • Kopėtėlių gimnastikos žiedai. Patogūs laikyti, tvirti žiedai leis atlikti gimnastikos pratimus. Šis priedas ypač populiarus tarp mergaičių.

  Visi priedai mūsų asortimente yra orientuoti į vaikus, todėl ypač saugūs, patikimi, stabilūs, patvarūs, neturi aštrių kampų, briaunų, tad vaikams nekyla rizika susižeisti. Priedai prie kopėtėlių tvirtinami paprastai, tad nesunkiai pavyks tai padaryti patiems.

  Laipiojimo kopėtėlių priedaiinternetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Ieškantiems priedų laipiojimo kopėtėlėms siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą. Čia rinksitės labai patogiai ir operatyviai, taupysite savo laiką, nes pirkdami fizinėse pardavimo vietose užtruktumėte kur kas ilgiau. Negana to, mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu: į paštomatą arba kurjeriu iki durų.