Prekių katalogas

Lavinamieji kilimėliai

 • Svarstyklės kūdikiams ir vaikams Lanaform Evolutive Scale
  Kodas: 5410984088386

  Svarstyklės kūdikiams, vaikams ir paaugliams. Matavimo tikslumas: 5g  paklaida iki 20kg,  50g paklaida iki 150kg

  Kaina 49 
  Lavinamasis kilimėlis vaikams su kamuoliukais
  Kodas: K16

  Kilimėlio dugnas pagamintas iš specialios, storos medžiagos, užtikrinančios puikią šilumos izoliaciją nuo žemės, o dėl minkšto įdaro gulėjimas ant kilimėlio labai patogus jūsų kūdikiui! 

  Kaina 3995
  Interaktyvus, muzikinis kilimėlis vaikams
  Kodas: ZN71B

  Muzikinis kilimėlis padeda vaiko vystymuisi ir yra labai svarbus vaiko raidai. Muzikinio kilimėlio fortepijoną galima pastatyti vertikalioje padėtyje, kad vaikas grotų spardydamas klavišus kojomis, arba horizontalioje padėtyje, kad vaikas žaistų rankomis.  

  Kaina 3095
  Lavinamasis kilimėlis vaikams nuo 0-36 mėn.
  Kodas: K04

  Gimnastikos kilimėlis lavinantis pojūčius ir stiprinantis vaiko raumenis. Kilimėlis yra su spalvingais pakabukais ir dideliu veidrodžiu (galima nuimti). Kilimėlis pagamintas iš aukščiausios kokybės, malonios liesti ir spalvingos medžiagos. 

  Kaina 2495
 • Mažylius auginantys tėveliai turi labai platų įvairių priemonių pasirinkimą: nuo drabužėlių, higienos priemonių iki žaislų bei lavinamųjų. Tarp pastarųjų jau kuris laikas populiariausias pozicijas užima minkšti, dailūs, žavūs ir funkcionalūs lavinamieji kilimėliai. Todėl jei laukiatės ar neseniai tapote tėvais, ši prekė verta Jūsų pirkinių krepšelio. O galbūt ieškote praktiškos ir drauge labai mielos dovanos bičiulių ar giminaičių porai, kurie neseniai susilaukė mažylio? Lavinamasis kilimėlis bus labai apgalvota dovana. Mūsų asortimente išsirinkite kokybišką ir funkcionalų kilimėlį labai gera kaina.

  Lavinamasis kilimėliskūdikiui: kokia nauda?

  Mažylius naudinga guldyti ant pilvuko, tačiau lova tam per minkšta, o ant kietų grindų taip pat nepatogu, tad tinkamo minkštumo lavinamasis kilimėlis bus puiki erdvė vaikui lavinti viso kūno raumenukus. Ant tokio kilimėlio jis gali praleisti tiek laiko, kiek jam norisi. O ir veiklų čia netrūks.

  Gulėdami ant nugarytės mažyliai spardo kojytėmis, siekia žaisliukų, juos čiumpa ir paleidžia – tai leidžia lavinti ir stiprinti jų raumenukus. Pakabinamų žaisliukų siekimas ir žaidimas su jais suteikia progą sąveikauti kairiajam bei dešiniajam smegenų pusrutuliui. Nereikia nė sakyti, kad tokia veikla taip pat lavina vaikučio motoriką, o spalvos, formos, žaisliukų judėjimas skatina sensorinės sistemos stimuliavimą. Ir tai dar ne viskas, siekdamas kabančių žaisliukų vaikas lavina tokiame amžiuje itinreikšmingą akies-rankos koordinaciją, taip pat mokosi sekti žaisliukus žvilgsniu, jį užfiksuoti. Vyresni vaikučiai guldomi ir ant pilvuko, taip stiprinant jų pilvo, nugaros raumenis. Taip jie gali žaisti, čiupti žaisliukus, juos dėlioti, mokytis šliaužti.

  Lavinamieji kilimėliai mūsų asortimente

  Mūsų pasiūloje rinkitės lavinamuosius kilimėlius, tinkančius net patiems mažiausiems. Kilimėliai pagaminti iš aukštos kokybės vaikučiams saugių medžiagų, yra švelnūs ir malonūs liesti. Sukurti orientuojantis į pačių mažiausiųjų raidą. Kilimėliai žavi ryškiomis spalvomis, kokybišku pasiuvimu, turi muzikines funkcijas ir daug veiklų mažiesiems.

  Lavinamieji kilimėliai kūdikiams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje pirkti lavinamąjį kilimėlį bus labai lengva, patogu ir saugu. Išsirinkite Jums tinkamiausią gaminį, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sklandžiu jo pristatymu.